Monika Jarosińska przypomina sprawę rzekomego pobicia przez Dodę. Pokazała dokument z obdukcji

Monika Jarosińska kilka lat temu wyznała, że została pobita przez Dodę. Po latach przypomniała traumatyczne zajście i pokazała obdukcję od lekarza. Nazwała też Rabczewską hipokrytką.

Kilka lat temu polskie media żyły konfliktem Moniki Jarosińskiej z Dodą. Między piosenkarkami miało dojść do kłótni i bójki w jednym z warszawskich klubów. Sprawę do prokuratury zgłosiła Jarosińska, która rzekomo miała zostać pobita przez Rabczewską. Ostatecznie stwierdzono, że przesłanki są niewystarczające i sprawa ucichła. Teraz może być o niej znowu głośno.

Zobacz wideo

Monika Jarosińska pobita przez Dodę?

Po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza Doda postanowiła zorganizować koncert pod hasłem #artyściprzeciwnienawiści. Szczytną ideę poparło wielu artystów, którzy poprzez muzykę chcą dzielić się miłością i walczyć z nienawiścią. Jednak nie każda z gwiazd podeszła do pomysłu z entuzjazmem. Agnieszka Chylińska i Edyta Górniak zapowiedziały, że nie wezmą w nim udziału. Niespodziewanie głos w sprawie zabrała Monika Jarosińska.

Piosenkarka na swoim Instastories opublikowała skan dokumentu z obdukcji lekarskiej. Zdjęcie podpisała krótkim hasłem - "Stop hipokryzji", którym wyraźnie dała do zrozumienia, że nie ufa w szczere intencje Dody, która chce walczyć z agresją.

Z dokumentu można wyczytać m.in., że na ciele Jarosińskiej widoczne były liczne zadrapania i zasiniaczenia w okolicy prawego oka i policzka.

Obdukcja Moniki JarosińskiejObdukcja Moniki Jarosińskiej Instagram

Choć z dokumentu wynika, że Monika Jarosińska została pobita, pojawia się pytanie, dlaczego przed laty nie złożyła Dorocie Rabczewskiej pozwu cywilnego? Jak sama wtedy przyznała, była całkowicie bezradna.

Dlaczego nie walczyłam dalej? Po prostu nie miałam siły, bo byłam pozostawiona w tym dramacie sama sobie... Ocenę pozostawiam Wam - mówiła w jednym z wywiadów.

Jak myślicie, czy Doda da się sprowokować i wejdzie z Jarosińską w polemikę?

AD

Więcej o:
Komentarze (132)
Monika Jarosińska przypomina sprawę rzekomego pobicia przez Dodę. Pokazała dokument z obdukcji
Zaloguj się
 • Gość: P09

  Oceniono 79 razy 67

  Jak wszyscy pobici lub znieważeni przez Dode sobie teraz o tym przypomną to macie artykułów na najbliższe3 miesiące:)

 • Gość: mania

  Oceniono 67 razy 59

  drobne pytanko - czy lodzia przeprosiła osoby wobec których była agresywna i nie tylko zaatakowała werbalnie ?!?!?

 • zkat

  Oceniono 52 razy 44

  Gdyby wszyscy pokrzywdzeni przez Dodę zebrali by się razem wtedy mogliby coś wskorac

 • Gość: Ja

  Oceniono 54 razy 42

  Doda to kretynka. Szanujacy sie artysci od niej stronia. Koncertem gwiazd chciala zablysnac. Niech zmiane zacznie od siebie. Wredna suka.

 • Gość: g

  Oceniono 37 razy 29

  a ja proponuję, żeby ofairy Dody zrobiły wspolny koncert przeciw nienawiści. Wtedy to będzie mieć sens.

 • Gość: Ala

  Oceniono 34 razy 24

  Tym wszystkim którzy nie widzą w zachowaniu Dody nic złego życzę, aby spotkało je to co Jarosińską. Wtedy dzieci oprzytomniejecie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 18

  W naszym kraju są równi i równiejsi. Taka Dorotka zawsze będzie czuła się bezkarna, bo ma większe wpływy. T o nie fair.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX