Krupińska pochwaliła się nowym zdjęciem syna, a tym samym pokazała jego pokój. Uwagę zwraca jednak to, co ogląda mały Jędrzej

Paulina Krupińska pochwaliła się na Instagramie aranżacją pokoju swojego syna. Uwagę zwraca jednak to, że mały Jędrek z zainteresowaniem ogląda... skoki narciarskie!

Paulina Krupińska należy do tych gwiazd polskiego show-biznesu, które bardzo aktywnie działają w mediach społecznościowych. Modelka chętnie dzieli się z licznym już gronem obserwatorów kulisami swojego życia. Mimo że gwiazda dość skrupulatnie chroni prywatność, to na jej Instagramie nie brakuje czasem bardziej osobistych zdjęć. Niedawno Paulina pochwaliła się nową fotografią swojego syna, Jędrzeja. Na zdjęciu możemy również dokładnie przyjrzeć się temu, jak wygląda pokój chłopca.

Zobacz wideo

Paulina Krupińska pokazała pokój syna

Na fotografii możemy dostrzec Jędrzeja, leżącego na białym, puszystym dywanie, który zajmuje większą część pokoju. Wokół chłopca rozsypane są rozmaite zabawki, na co również uwagę zwrócili internauci. 

Ten moment kiedy widzę, że nie tylko ja mam wszędzie zabawki.
Cały salon w zabawkach! Myślałam, że to tylko u nas.
"Artystyczny nieład."
Jak fajnie się patrzy, że u was znanych też jest rozgardiasz pełen zabawek, a dziecko przede wszystkim jest ubrane wygodnie, a nie wystylizowane i zabawki idealnie poukładane. Za to Panią lubię, za autentyczność - piszą fani Pauliny na Instagramie.

PAULINA KRUPIŃSKA POKAZAŁA POKÓJ DZIECKA >>>

Rzeczywiście, na tym zdjęciu królują zabawki. W rogu zauważyć możemy między innymi stolik do zabaw, plastikową taczkę czy też dość dużą zabawkową kuchnię. Śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, że w pokoju chłopca dominuje artystyczny nieład. Samo zdjęcie Krupińska również opatrzyła zabawnym wpisem. 

Ten moment kiedy widzisz, że twój syn jest klonem ojca - napisała.

W ten sposób modelka nawiązała do tego, że mały Jędrzej, leżąc na dywanie, wpatruje się w ekran telewizora. Co tam ogląda? Okazuje się, że śledzi poczynania skoczków narciarskich. To naprawdę urocze!

DH

Więcej o:
Komentarze (21)
Paulina Krupińska pochwaliła się nowym zdjęciem syna, a tym samym pokazała jego pokój. Uwagę zwraca jednak to, co ogląda mały Jędrzej
Zaloguj się
 • Gość: Ik

  Oceniono 19 razy 13

  Przecież to salon , dzieci patrzą na tv w salonie , normalne zdjęcie a nie tak jak u Lewandowskiej Klara w styrylnym pokoju z 1 zabawka w szaroburym stroju

 • Gość: Ula

  Oceniono 14 razy 10

  Nie uwiecznia się na zdjęciach rutynowych czynności... Zakładam że dziecko przed telewizorem to rzadkość a mama, dodatkowo rozbawiona pozycja syna, zrobiła zdjęcie. Nie wypada się tak wszystkiego czepiać. A bajki z umiarem też wpływają pozytywnie na rozwoj dziecka.

 • Gość: Mika

  Oceniono 8 razy 6

  Czego im zazdrościcie. Każdy ma swoje zasady i niech ich sie trzyma. Matka wie najlepiej co dobre dla dziecka. Życzę Im pomyślności niech dzieci rosną zdrowo.

 • timbwolf3

  Oceniono 6 razy 4

  a słyszeliście o ustawce (jeśli nie, spytajcie specjalistek Ann i Muchy); równie dobrze mogła mu puścić Klan albo Ziarno

 • Gość: Bella

  Oceniono 1 raz 1

  Telewizor i to tak duży nie powinien być w dziecinnym pokoju.Ktos tutaj nie ma pojęcia w urządzaniu pokoiku dla malucha

 • Gość: nn

  Oceniono 11 razy 1

  telenowela o Krupińskiej, odc.12845032....

 • Gość: Jagna

  Oceniono 22 razy -8

  Kiedy urodziły mi się dzieci, telewizor powędrował do piwnicy gdzie przeleżał 10 lat. Wstawienie pudła do pokoju takiego maleństwa to skrajna głupotą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX