Paulina Krupińska już ubrała choinkę. Jej dzieci są zachwycone i pozują na tle drzewka. Jednak internauci patrzą na jedno

Coraz bliżej święta. W domach gwiazd już pojawiły się choinki, którymi chętnie chwalą się na Instagramie. W tym roku raczej nie zobaczymy przepychu i spektakularnych ozdób, bo nasi celebryci postawili na skromniejsze dekoracje. Obejrzyjcie naszą galerię. Może was ktoś zainspiruje?
Dzieci Pauliny Krupińskiej Dzieci Pauliny Krupińskiej Instagram.com/ pkrupinska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska rozpoczęła przygotowania do świąt. Razem z Sebastianem Karpiel-Bułecką i dwójką dzieci, trzyletnią Tosią oraz prawie dwuletnim Jędrkiem, ubrała już choinkę. Na gałęziach zawisły aniołki, bałwanki, renifery oraz inne ozdoby kojarzące się z tym magicznym czasem. Małżonkowie w tym roku zrezygnowali z bombek. 

Na profilu na Instagramie modelki pojawiło się zdjęcie, na którym Tosia i Jędrzej stoją objęci i podziwiają drzewko. Ten widok wzruszył nie tylko ich mamę, która podpisała je, że "rodzeństwo to piękna sprawa", lecz także internautów.

Chwyta za serce...
Najpiękniejszy widok w życiu.
To się nazywa SZCZĘŚCIE. Gratuluję i pozdrawiam świątecznie - piszą.

Niektórzy zwrócili także uwagę na włosy dzieci. Oboje są blondynami, choć ich rodzice mają ciemny kolor.

Córka Iwony Węgrowskiej Córka Iwony Węgrowskiej Facebook.com/ Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

Także na profilu Iwony Węgrowskiej pojawiły się zdjęcia, na których jej córka ubiera choinkę. Trzyletnia Liliana z nieskrywaną radością wieszała czerwone bombki. Później dziewczynka pozowała na tle swojego dzieła, na którym pojawiły się dodatkowo lampki oraz inne ozdoby.

Iwona Węgrowska
Facebook.com/ Iwona Węgrowska

Córka Weroniki Rosati Córka Weroniki Rosati Instagram.com/ weronikarosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati w tym roku będzie obchodzić drugie święta ze swoją ukochaną córką, Elizabeth. Dziewczynka urodziła się w zeszłym roku kilka dni przed wigilią, więc dopiero teraz będzie się cieszyć z prezentów i choinki. Jak widzimy na zdjęciu, także u aktorki jest ona dość skromnie ubrana.

Syn Karoliny Malinowskiej Syn Karoliny Malinowskiej Instagram.com/ karolamalina

Karolina Malinowska

Karolina Malinowska nie ukrywa, że uwielbia święta. Jednak nie musiała sama stroić choinki, gdyż mogła liczyć na pomoc syna. Efekty ich współpracy możemy zobaczyć na Instagramie.

Mały pomocnik. Love Christmas time!- napisała pod zdjęciem.

Internautom bardzo się podoba wystrój drzewka i w komentarzach piszą, że tak właśnie powinna wyglądać prawdziwa choinka:

Choinka cudna, bajkowa. No i ten skrzacik malutki.
Przepiękna. To jest właśnie choinka.
Piękna choinka i zdolny pomocnik! - piszą.
Eliza i Paweł Trybała z córkami Eliza i Paweł Trybała z córkami Instagram.com/ pawel_trybson_trybala

Eliza i Paweł Trybała

Prawdziwie świąteczna atmosfera panuje już w domu Elizy i Pawła, którzy poznali się w programie "Warsaw Shore". Wraz z dwiema córkami, Victorią i Kornelią, ubierali choinkę, śpiewając kolędy.

Uwielbiam święta! Zawsze je lubiłem, ale odkąd założyłem swoją rodzinę, uwielbiam je jeszcze bardziej! W tym roku choinkę ubraliśmy wszyscy wspólnie przy pięknych kolędach - napisał na Instagramie.
Te wszystkie świecące dekoracje i wspólne chwilę z bliskimi to cudowne chwile, które dają mi wiele energii i radości- dodał.
Córki Małgorzaty Sochy Córki Małgorzaty Sochy Instagram.com/ malgosia_socha

Małgorzata Socha

Dla rodziny Małgorzaty Sochy te święta będą wyjątkowe. Wszystko dzięki Stasiowi, który pojawił się na świecie we wrześniu. Aktorka wraz z córkami już wybrała idealną choinkę, jednak jeszcze nie zabrały się za jej ubieranie.

Mieszkanie Dody Mieszkanie Dody Screen z Instagram.com/ dodaqueen

Doda

Także Doda i Emil Stępień ubrali już choinkę, która stanęła w ich nowym domu.

Zobacz: Doda urządza dom z Emilem. Pochwaliła się salonem, ale to garderoba robi wrażenie. Pokazała też swoją choinkę

Marina Marina Instagram.com/ marina_official

Marina

Swoim drzewkiem pochwaliła się też Marina, która nie ukrywa swojej radości. Na Instagramie podzieliła się z fanami, że te święta są dla nich wyjątkowe, gdyż spędzą je po raz pierwszy z Liamem.

Jestem bardzo podekscytowana, ponieważ to będą nasze pierwsze wspólne święta - napisała.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.