Dorota Wróblewska oceniła stylizację Ewy Bilan-Stoch z gali Mistrzów Sportu. "Gwiazdy ze ścianek idą w złym kierunku"

Dorota Wróblewska wzięła pod lupę Ewę Bilan-Stoch i jej stylizację z gali Mistrzów Sportu. Stylistka jest zachwycona.
Zobacz wideo

W miniony weekend odbyła się gala Mistrzów Sportu. Na czerwonym dywanie nie zabrakło Ewy Bilan-Stoch, która reprezentowała męża. Wiele osób zastanawiało się, jak w tym roku ukochana skoczka narciarskiego będzie wyglądać. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Ewa zachwyciła wszystkich piękną stylizacją z góralskimi akcentami. Tym razem także nie zawiodła.

Dorota Wróblewska oceniła stylizację Ewy Bilan-Stoch 

Ewa postawiła na czarną suknię z odkrytymi ramionami i złoto-białymi góralskimi motywami. Wyglądała elegancko, skromnie i z klasą. Tymczasem jej stylizację wzięła pod lupę najsurowsza polska stylistka, Dorota Wróblewska. Okazuje się, że kreacja Bilan-Stoch zachwyciła nawet ją. Na wstępie stylistka skrytykowała skłonności innych gwiazd do rywalizacji i walki o uwagę mediów. 

Wiele Pań czeka na moją opinię, co myślę na temat stylizacji Ewy Stoch. Niestety gwiazdy ze ścianek idą w złym kierunku. Na ściankach panuje rywalizacja jak na ringu. Kto lepszy, kto odkryje więcej i kto pokona przeciwniczkę, kto zostanie zauważony przez media. Ubrania stały się przetargiem i drabiną do kariery. Króluje tandeta i sztuczność. Prawdziwa moda to nie ring, to nie wyścig metek! Brakuje nam swobody, wyczucia i niewmuszonej elegancji.

Do stylizacji Ewy nie ma żadnych zastrzeżeń:

W tym przypadku mamy naturalność, swobodę i szyk. Ewa Bilan-Stoch z nikim nie walczy. Po protu jest sobą! Mimo że subtelność w show biznesie odeszła do lamusa, to dla mnie zawsze jest w cenie. Po prostu pięknie.

Musimy się zgodzić. Po raz drugi żona Kamila pozostawiła inne gwiazdy w daleko w tyle!


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Agora SA