Wróblewska skrytykowała ostatnią stylizację Gwit. Wytknęła jej wszystkie "błędy". Jest jednak pozytywny morał

Dorota Wróblewska skomentowała ostatnią stylizację Dominiki Gwit. Stylistka omówiła "błędy", które aktorka jej zdaniem popełniła, by pomóc innym kobietom o okrągłej sylwetce.

Ostatnia stylizacja Dominiki Gwit wywołała w sieci niemałe emocje. Aktorka na pokazie Marty Banaszewskiej pojawiła się w żółtej, powłóczystej kreacji od Mario Menezi, za którą wiele osób ją skrytykowało

Dominika Gwit oczami Doroty Wróblewskiej

Głos w tej sprawie zabrała także Dorota Wróblewska, znana i ceniona w branży stylistka. 

Każdy z nas ma jakieś wady, bo nie ma ludzi bez wad. Idealni jesteśmy tylko na Instagramie. Nasze wady możemy akceptować, polubić i znaleźć sposób żeby zamienić je w zalety. Na szczęście wszystko jest w naszych rękach - zaczęła stylistka. 

Następnie na jej przykładzie zaczęła udzielać rad, jak kobiety z taką sylwetką powinny być ubrane. 

Niewątpliwie sylwetka plus size nie jest prosta w ubiorze, ale i na nią są sposoby.Jak się ubierać?
1. Ubrania powinny być blisko ciała. 2. Ważny jest odpowiedni fason do naszej sylwetki.3. Należy unikać jasnych i jaskrawych kolorów, które optycznie potrafią powiększyć sylwetkę nawet o dwa rozmiary (przykład na obrazku)!4. Należy zwracać uwagę na dekolt (Dominika powinna mieć zakryte ramiona i trójkątny dekolt).5. Wskazana jest wyszczuplająca bielizna (najlepiej cielista i czarna). 6. Należy unikać dużych wzorów, połyskujących materiałów. 7. Ważnym elementem są odpowiednio dobrane rękawy (długość, odcięcie przy ramieniu). Każdy ma swój złoty środek.8. Długość spódniczki / sukienki. Nie kombinować tylko trzymać się swojej długości.

W podsumowaniu jednak zaznaczyła, że to charakter kobiety jest najważniejszy.

Sympatyczna Dominika Gwit popełniła same błędy (fason i kolor dodał). Na szczęście aktorka ma pozytywne podejście do życia, które równoważą wpadki.Kreacje zawsze można zmienić, gorzej z charakterem - dodała.

Dokładnie. I niech to będzie naszą puentą.

MM