Wróblewska skrytykowała ostatnią stylizację Gwit. Wytknęła jej wszystkie "błędy". Jest jednak pozytywny morał

Dorota Wróblewska skomentowała ostatnią stylizację Dominiki Gwit. Stylistka omówiła "błędy", które aktorka jej zdaniem popełniła, by pomóc innym kobietom o okrągłej sylwetce.

Ostatnia stylizacja Dominiki Gwit wywołała w sieci niemałe emocje. Aktorka na pokazie Marty Banaszewskiej pojawiła się w żółtej, powłóczystej kreacji od Mario Menezi, za którą wiele osób ją skrytykowało

Dominika Gwit oczami Doroty Wróblewskiej

Głos w tej sprawie zabrała także Dorota Wróblewska, znana i ceniona w branży stylistka. 

Każdy z nas ma jakieś wady, bo nie ma ludzi bez wad. Idealni jesteśmy tylko na Instagramie. Nasze wady możemy akceptować, polubić i znaleźć sposób żeby zamienić je w zalety. Na szczęście wszystko jest w naszych rękach - zaczęła stylistka. 

Następnie na jej przykładzie zaczęła udzielać rad, jak kobiety z taką sylwetką powinny być ubrane. 

Niewątpliwie sylwetka plus size nie jest prosta w ubiorze, ale i na nią są sposoby.Jak się ubierać?
1. Ubrania powinny być blisko ciała. 2. Ważny jest odpowiedni fason do naszej sylwetki.3. Należy unikać jasnych i jaskrawych kolorów, które optycznie potrafią powiększyć sylwetkę nawet o dwa rozmiary (przykład na obrazku)!4. Należy zwracać uwagę na dekolt (Dominika powinna mieć zakryte ramiona i trójkątny dekolt).5. Wskazana jest wyszczuplająca bielizna (najlepiej cielista i czarna). 6. Należy unikać dużych wzorów, połyskujących materiałów. 7. Ważnym elementem są odpowiednio dobrane rękawy (długość, odcięcie przy ramieniu). Każdy ma swój złoty środek.8. Długość spódniczki / sukienki. Nie kombinować tylko trzymać się swojej długości.

W podsumowaniu jednak zaznaczyła, że to charakter kobiety jest najważniejszy.

Sympatyczna Dominika Gwit popełniła same błędy (fason i kolor dodał). Na szczęście aktorka ma pozytywne podejście do życia, które równoważą wpadki.Kreacje zawsze można zmienić, gorzej z charakterem - dodała.

Dokładnie. I niech to będzie naszą puentą.

MM

Więcej o:
Komentarze (27)
Dominika Gwit skrytykowana przez Dorotę Wróblewską. Jest jednak pozytywny morał
Zaloguj się
 • baba67

  Oceniono 25 razy 21

  Najlepiej by zrobiła gdyby pozostała przy wadze jaką miała w Tańcu z gwiazdami skoro już bycie w zdrowym BMI to wysiłek zbyt wielki. Przybranie od tamtego czasu ok 20 kilo to nie jest mądra opcja.

 • yegua-ha

  Oceniono 17 razy 13

  Żal na nią patrzeć. Przecież przed nią są jeszcze ciążę, karmienie, spadek metabolizmu po 40, menopauza. Natychmiast powinna przestać się objadac.

 • Gość: zszokowany

  Oceniono 16 razy 12

  Zrobiła z siebie monstrum, a tak ładnie wyglądała.

 • Gość: hej

  Oceniono 5 razy 5

  Ona we wszystkim będzie źle wyglądała przy tej wadze niestety :(

 • Gość: iopl

  Oceniono 10 razy 4

  nie róbcie z niej monstrum. sto ileś tam kg nadwagi teraz to nic. przecież wszystko jeszcze przed nią, jest młoda, jeszcze może ważyć np 500 kg.

 • Gość: Kaska

  Oceniono 3 razy 3

  No wyglada niekorzystnie w tej sukience. A co do jej ciala, to jej sprawa. Ja nie moglabym tak wygladac, ale widocznie jej to nie przeszkadza.

 • Gość: Basienka

  Oceniono 3 razy 3

  Może i ona akceptuje siebie taka jaka jest, ale do cholery otyłość to choroba! A ona rośnie i rośnie... Dzieci??? Chyba ze adoptuje

 • Gość: Wiewiórka

  Oceniono 23 razy 3

  Smutne -młoda dziewczyna żeby tak się utuczyć to powinno być karane

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX