Borys Szyc zaręczony. Jego wybranka pochwaliła się pierścionkiem. Nie obyło się bez wzruszeń

Borys Szyc wreszcie postanowił się ustatkować. Pod koniec 2018 roku oświadczył się Justynie Jeger-Nagłowskiej. Aktor pochwalił się radosną nowiną na swoim instagramowym profilu.

Aktor do tej pory nie miał szczęścia w miłości. Przez lata zapracował sobie na miano naczelnego bon vivanta polskiego show-biznesu. Choć Borys Szyc był łączony z wieloma kobietami, ustatkował się dopiero u boku Justyny Jeger-Nagłowskiej. Kiedy para zaczęła się spotykać w 2013 roku, niewiele osób dawało jej szanse. Teraz wszyscy sceptyczni mogą się zdziwić. 

Zobacz wideo

Nigdy się nie poddali

Kiedy Jeger-Nagłowska związała się z Szycem, przez rok zmagała się z jego uzależnieniem od alkoholu. Ostatecznie udało się jej przekonać aktora do leczenia. Również Justyna poddała się terapii dla osób współuzależnionych, z której korzystają partnerzy osób cierpiących na chorobę alkoholową. Przełom nastąpił na początku 2018 roku. To właśnie wtedy Borys przyznał się do alkoholizmu i podziękował swojej ukochanej za wytrwałość.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy, które walczyły z alkoholizmem

Nie znam wielu par, które przeszły tak dużo w tak krótkim czasie, sprawdzając się w ekstremalnych sytuacjach. My przetrwaliśmy – mówił Szyc w jednym z wywiadów.

Borys Szyc wreszcie się oświadczył

W Nowy Rok aktor zaskoczył wszystkich fanów. Na swoim instagramowym profilu opublikował romantyczne zdjęcie z ukochaną i podzielił się radosną nowiną. Okazuje się, że para zaręczyła się w grudniu 2018 roku. Szyc nie krył wzruszenia.

Stało się... Powiedziała "tak". Parę dni nam zajęło, żeby się nacieszyć i oswoić z tą myślą... Dziś życzymy Wam cudownego roku, zdrowia i takiej miłości, jaka nas spotkała. Dziękuję, że jesteś, kochanie. Cała reszta już na ucho – napisał.

Gratulujemy przyszłej parze młodej!

AD

Więcej o:
Komentarze (14)
Borys Szyc zaręczony. Jego wybranka pochwaliła się pierścionkiem. Nie obyło się bez wzruszeń
Zaloguj się
 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 1 raz 1

  a ze zdjęcia to myślałem że to Kurdej-Szatan!

 • missinformatyk

  Oceniono 1 raz 1

  Justyna to b piekna Kobieta pamietam ja jako mala dziewczynke !! Gratulacje

 • Gość: Uff

  Oceniono 3 razy 1

  Brawo fajna kobieta

 • popieramkukiza

  Oceniono 5 razy -1

  A co to jest borys szyc ?

 • nanorobot

  Oceniono 5 razy -1

  Pewnie też alkoholiczka. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wychodzi przecież za alkoholika ...

 • Gość: Zwykła

  Oceniono 3 razy -1

  Bardzo przeciętna ale przez to wydaje się być sympatyczna. Powodzenia :-)

 • nemecpiotr

  Oceniono 2 razy -2

  grubaski lubia grubaski

 • Gość: sensus

  Oceniono 11 razy -9

  Kompletnie nieatrakcyjna, z tendencją do tycia i brzydko się zestarzeje na twarzy; no, ale skoro z nim tyle wytrzymała (baaaardzo rzadkie u kobiet) to chyba ma dobre serce (mało takich kobiet).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX