Janusz Józefowicz pierwszy raz od dawna pokazał się z synem. Na wizji padło niewygodne pytanie: Byłeś weekendowym tatą?

Syn Janusza Józefowicza rozpoczyna karierę aktorską. W studiu "Pytanie na śniadanie" opowiedział o pracy na planie "M jak miłość" i relacjach z ojcem.

Janusz Józefowicz i jego 25-letni syn Jakub Józefowicz byli gośćmi wigilijnego odcinka "Pytania na śniadanie". Syn reżysera opowiedział o swojej przygodzie z kinem. Janusz Józefowicz musiał natomiast opowiadać, jak spełniał się w roli ojca. 

Syn Józefowicza zaczyna karierę aktorską

W "Pytaniu na śniadaniu" Jakub Józefowicz zdradził, jak pracuje mu się na planie "M jak miłość". Aktor dołączył do obsady serialu i wcieli się w postać znanego już widzom Łukasza

25-latek przyznał się też, że to jego debiut aktorski, wcześniej natomiast pracował za kamerą. Nim jednak przyjął posadę w produkcji Ilony Łepkowskiej, skonsultował się ze swoim ojcem. 

Zdzwoniliśmy się, przegadaliśmy ten temat. Uczestnictwo w tej produkcji zobowiązuje mnie na jakiś czas. Generalnie to była moja decyzja, nie miałem żadnych wątpliwości - powiedział. 

JAKUB JÓZEFOWICZ. ZOBACZ ZDJĘCIA SYNA JANUSZA JÓZEFOWICZA>>>

Janusz Józefowicz był "weekendowym tatą"

Mniej wygodne pytanie przypadło natomiast dyrektorowi artystycznemu teatru „Studio Buffo". Monika Zamachowska zapytała wszak Józefowicza o to czy nie żałuje, że był "weekendowym tatą".

Reżyser stanowczo temu zaprzeczył. 

Robiłem wszystko, co mogłem zrobić, żeby spędzić z Kubą chociaż te parę chwil codziennie. Nie wydaje mi się, bym był weekendowym tatą. To chyba dzisiaj procentuje, bo mamy ze sobą fantastyczny kontakt - przyznał, a za chwilę wtórował mu syn, który również pozytywnie ocenił relacje z ojcem. 

Jakub Józefowicz - kim jest syn reżysera

Jakub Józefowicz jest owocem związku Janusza Józefowicza i jego pierwszej żony Danuty. Syn scenarzysty urodził się w 1993 roku. Obecnie zajmuje się reżyserią i pracuje przy filmie "Planeta Singli 3".

AG 

Więcej o: