Janusz Józefowicz pierwszy raz od dawna pokazał się z synem. Na wizji padło niewygodne pytanie: Byłeś weekendowym tatą?

Syn Janusza Józefowicza rozpoczyna karierę aktorską. W studiu "Pytanie na śniadanie" opowiedział o pracy na planie "M jak miłość" i relacjach z ojcem.

Janusz Józefowicz i jego 25-letni syn Jakub Józefowicz byli gośćmi wigilijnego odcinka "Pytania na śniadanie". Syn reżysera opowiedział o swojej przygodzie z kinem. Janusz Józefowicz musiał natomiast opowiadać, jak spełniał się w roli ojca. 

Syn Józefowicza zaczyna karierę aktorską

W "Pytaniu na śniadaniu" Jakub Józefowicz zdradził, jak pracuje mu się na planie "M jak miłość". Aktor dołączył do obsady serialu i wcieli się w postać znanego już widzom Łukasza

25-latek przyznał się też, że to jego debiut aktorski, wcześniej natomiast pracował za kamerą. Nim jednak przyjął posadę w produkcji Ilony Łepkowskiej, skonsultował się ze swoim ojcem. 

Zdzwoniliśmy się, przegadaliśmy ten temat. Uczestnictwo w tej produkcji zobowiązuje mnie na jakiś czas. Generalnie to była moja decyzja, nie miałem żadnych wątpliwości - powiedział. 

JAKUB JÓZEFOWICZ. ZOBACZ ZDJĘCIA SYNA JANUSZA JÓZEFOWICZA>>>

Janusz Józefowicz był "weekendowym tatą"

Mniej wygodne pytanie przypadło natomiast dyrektorowi artystycznemu teatru „Studio Buffo". Monika Zamachowska zapytała wszak Józefowicza o to czy nie żałuje, że był "weekendowym tatą".

Reżyser stanowczo temu zaprzeczył. 

Robiłem wszystko, co mogłem zrobić, żeby spędzić z Kubą chociaż te parę chwil codziennie. Nie wydaje mi się, bym był weekendowym tatą. To chyba dzisiaj procentuje, bo mamy ze sobą fantastyczny kontakt - przyznał, a za chwilę wtórował mu syn, który również pozytywnie ocenił relacje z ojcem. 

Jakub Józefowicz - kim jest syn reżysera

Jakub Józefowicz jest owocem związku Janusza Józefowicza i jego pierwszej żony Danuty. Syn scenarzysty urodził się w 1993 roku. Obecnie zajmuje się reżyserią i pracuje przy filmie "Planeta Singli 3".

AG 

Więcej o:
Komentarze (9)
Janusz Józefowicz pierwszy raz od dawna pokazał się z synem. Na wizji padło niewygodne pytanie: Byłeś weekendowym tatą?
Zaloguj się
 • Gość: Mule

  Oceniono 10 razy 8

  Każdy ma jakieś”grzeszki”na sumieniu,wiec po co te idiotyzmy Wystarczy spojrzeć co się dzieje w przeciętnej rodzinie-pomagają babcie,ciocie,nianie,a rodzice zabiegani bo wyścig”szczurów” taka prawda Bądźmy dla siebie mili Do siego Roku

 • Gość: Mimi

  Oceniono 8 razy 4

  Zdjęcie mistrzowskie! To jak się mały chowa za tatę. Super pamiątka.

 • sumosi

  Oceniono 5 razy 3

  A nienagle padające pytanie to jak wygląda?

 • Gość: MArek

  Oceniono 10 razy 0

  Ilona Łepkowska to ZŁO o średniowiecznych poglądach. Pewnie dlatego znalazła ciepłą posadkę w TVP .

 • Gość: gosc

  Oceniono 14 razy -2

  Nie znam i govno mnie ona obchodzi! Pewnie tatus zalatwil role tak jak Szatan Szatanowi!

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy -4

  skandaliczne pytania p.Zamachowskiej do syna p.Józefowicza-tata nie kłamie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX