Anna Wendzikowska i Jan Bazyl się rozstali. Na jaw wychodzą szczegóły: "Kryzys był już w czasie ciąży"

Anna Wendzikowska od kilku tygodni jest mamą, i to samotną. Niedługo po porodzie okazało się, że jej partner Jan Bazyl nie jest już jej partnerem. Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły rozstania.

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl wyglądali na bardzo szczęśliwych, kiedy Ania była jeszcze w ciąży. Para chętnie pokazywała wspólne zdjęcia, przyszła mama promieniała. Wszystko zmieniło się po porodzie. Na początku grudnia okazało się, że Jan Bazyl już nie jest z Anną Wendzikowską.

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl - szczegóły rozstania

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl rozstali się; Anna Wendzikowska została samotną mamą; Jan Bazyl zostawił celebrytkę z dnia na dzień - grzmiały tytuły serwisów rozrywkowych. Serwis "Party" informuje teraz o nowych szczegółach rozstania jednej z najpiękniejszych par ostatnich miesięcy.

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl byli ze sobą krótko, ale intensywnie. Ciąża miała być dla obojga dowodem na wielkie uczucie. Krótko po porodzie przyszło bolesne rozczarowanie rzeczywistością. Ale podobno już końcówka ciąży była dla pary trudna.

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl na początku związku byli bardzo aktywną parą, sporo podróżowali, jeździli po świecie i korzystali z życia. Ciąża zatrzymała przynajmniej jedno z nich przy ziemi, a to wpłynęło na cały związek. Jak informuje "osoba z otoczenia pary", z którą rozmawiało "Party", wyglądało to następująco:

Kiedy Ania zaszła w ciążę, trzeba było zejść trochę na ziemię i wtedy ich drogi zaczęły się rozchodzić.

A po porodzie sytuacja stała się jeszcze cięższa, aż w końcu Anna Wendzikowska i Jan Bazyl rozstali się. Dla dziennikarki jest to tym bardziej bolesna sytuacja, że to jej kolejny związek, który kończy się chwilę po narodzinach dziecka.