Dorota Kwiatkowska nie żyje - informację ten potwierdził portal FilmPolski.pl. Aktorka w ostatnich latach mieszkała na stałe w Australii w Adelajdzie, pracowała przy polskich i zagranicznych produkcjach. Zmarła 19 grudnia.
Dorota Kwiatkowska zadebiutowała w 1978 roku w filmie "Akwarele" Ryszarda Rydzewskiego. Dwa lata później skończyła wydział aktorski PWST w Warszawie. Znana jest głównie z roli tytułowej w "Thais" Ryszarda Bera. Zagrała też w "Widziadle" czy "Sobolu i Pannie". Grała również w produkcjach brytyjskich (np. w słynnym "Doctor Who" w 1989 roku).
Młodszym widzom Dorota Kwiatkowska może kojarzyć się z rolami w serialu "Na dobre i na złe" czy "Pensjonat pod różą". Przyczyny śmierci aktorki nie są znane.
Dorota Gawryluk reaguje na krytykę po debacie u Nawrockiego. Jest też stanowisko Polsatu
Tak wygląda mazurska willa Kwaśniewskich. Tuż obok kryje się coś jeszcze
Lewandowska w ogniu krytyki za wakacje bez dzieci. Hyży się odpaliła
Wachowicz wraz z Kurzopkami pożegnała się z "halo tu polsat". Mówi o zaskoczeniu
Moby poruszony widokiem w Warszawie. Tysiące reakcji pod emocjonalnym nagraniem
Tak nazywała się Marta Nawrocka przed ślubem. Długo o tym nie mówiono
Miszczak zapytany o odejście Cichopek i Kurzajewskiego z Polsatu. "Kiedyś źle wybrali i płacą za to cenę"
"Taniec z gwiazdami" bez wielkich gwiazd? Wygodę aż zatkało! "Szukanie dziury w całym"
Nie pałac ani nie apartament. Tak naprawdę wygląda dom Donalda Tuska