Meghan Markle jest chora? Internauci są przerażeni jej wagą. Z tym samym schorzeniem zmagała się księżna Diana

Choć ciążowy brzuszek Meghan Markle jest coraz większy, żona księcia Harry'ego chudnie w oczach. Internauci obawiają się, że może zmagać się z bulimią. Warto dodać, że również księżna Diana walczyła z tą chorobą.

Meghan Markle wprowadziła wiele zmian w rodzinie królewskiej. Jednak łamanie skostniałych protokołów i ignorowanie tradycji spodobało się Brytyjczykom. Nic dziwnego, że odkąd jest w ciąży, przybyło jej fanów. 

Choć brzuszek księżnej powoli robi się coraz większy, internauci są zaniepokojeni jej wagą. Mimo że zawsze była wyjątkowo szczupłą osobą, jej obecny wygląd rodzi pytanie - czy jest poważnie chora?

Brytyjskie media tłumaczą, że prawdopodobnie jest to związane ze stresem. Jednak pojawiają się też przypuszczenia, że Meghan zmaga się z bulimią. W związku z tym coraz więcej osób obawia się o jej zdrowie oraz zdrowie nienarodzonego dziecka.

Ale ona jest chuda...
W ciąży powinna przytyć, tymczasem ona jest taka szczuplutka
Może ma bulimię jak księżna Diana? - czytamy w sieci.

Porównują ją do księżnej Diany

Warto dodać, że z tą wyjątkowo podstępną chorobą zmagała się również księżna Diana. Matka księcia Harry'ego zachorowała na bulimię kilka dni po zaręczynach z księciem Karolem. Po latach tłumaczyła, że w ten sposób radziła sobie z samotnością i narastającym stresem.

Na szczęście Meghan Markle jest silną kobietą. Dlatego trudno uwierzyć w to, żeby nie radziła sobie z byciem księżną.

AD

Zobacz wideo
Więcej o: