Kasia Szklarczyk skomentowała wpadkę podczas finału "Top Model". "Ktoś wyświetlił złe zdjęcie". Tłumaczy też zachowanie Joanny Krupy

Kto jest odpowiedzialny za wpadkę w finale "Top Model"? Kasia Szklarczyk stanęła w obronie Joanny Krupy i wyznała, że pomyłka w trakcie ogłaszania 3. miejsca była błędem technicznym.
Zobacz wideo

Od poniedziałkowego wieczoru tysiące osób komentują wpadkę, jaka wydarzyła się podczas finału 7. edycji programu "Top Model". Kiedy Joanna Krupa ogłaszała, kto zajmuje trzecie miejsce, telewidzowie zobaczyli na ekranie zdjęcie Kasi Szklarczyk i Huberta Gromadzkiego. Modelka zaczęła jednak mieszać i była wyraźnie zakłopotana. Wszystko dlatego, że na ekranach, które prowadząca miała przed oczami wyświetliło się zdjęcie Huberta i Ani!

Gwoździem do trumny były słowa Marcina Tyszki, który powiedział do Ani, że cieszy się, że to jej zdjęcie pojawi się na okładce "Glamour". Te dwie sytuacje spowodowały, że internauci zaczęli zarzucać produkcji show, że finał był ustawiony. Według nich program miała wygrać Ania Markowska, jednak w ostatniej chwili zmienili decyzję, żeby nikt nie podejrzewał ustawki.

Jakby tego było mało, sporo zarzutów powędrowało w stronę Joanny Krupy, która zdaniem internautów pomyliła się i zachowała nieprofesjonalnie.

Kasia Szklarczyk skomentowała wpadkę w finale "Top Model"

Tymczasem głos w tej sprawie zabrała zwyciężczyni 7. edycji "Top Model", Kasia Szklarczyk. Na swoim Instastory powiedziała:

Moi drodzy, właśnie z siostrami odpaliłyśmy sobie finał. Jest dużo komentarzy, że Asia Krupa się pomyliła. Nie, Joanna się nie pomyliła. To był błąd techniczny jednego małego ekraniku.

Według relacji Kasi, zarówno finałowa trójka, jak i Joanna Krupa, widzieli zupełnie inne zdjęcia niż widzowie.

Był moment oczekiwania. Za nami był główny ekran, którego my nie widzieliśmy, gdzie wyświetlały się zdjęcia. Dla nas był mały ekranik po jednej stronie, a dla Joanny po drugiej. I tam zaszedł błąd, tam ktoś wyświetlił złe zdjęcie.
Wyświetliło się moje i Huberta zdjęcia i to oznaczało, że my przechodzimy. A na ekranie z boku, który my widzieliśmy, wyświetliło się zdjęcie Ani i Huberta. Ja myślałam, że odpadam, dlatego zaczęłam się z nimi żegnać i gratulować. I kiedy zobaczyła, że ja się z nimi żegnam, to powiedziała, że Ania odpada.

A Wy jak ocenianie tę sytuację? Co o tym myślicie?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (19)
Kasia skomentowała wpadkę podczas finału "Top Model". "Ktoś wyświetlił złe zdjęcie". Tłumaczy też zachowanie Krupy
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Szłu nie ma ,szczególnie w okularach.Twarz to sam makijaż.

 • Gość: Vhji

  Oceniono 3 razy 3

  Nie wiem co to za zachwyt.... Podobna do każdej blondynki.....

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 3

  Nowa cebrytka juz zaczyna dzialac w Internecie. Kariery jej nie wróżę. Pewnie wroci do swojego dawnego stylu i zacznie kombinowac z uroda

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Nie ona jest beznadziejna mdla blondyna nie nie nie tragedia ten Top Model to żenada!!!!!

 • Gość: Marus

  Oceniono 2 razy 2

  Masakra szału niema lepsze dziewczyny są A tu taką brzydule wybrali !!!:((

 • zkat

  Oceniono 2 razy 2

  Już się ostrzyknela czy mi się wydaje?

 • lepiregenre

  Oceniono 4 razy 2

  Ktoś dobrze wczoraj określił ten program: emocje jak na sianokosach a ranga problemu co najmniej międzykontynentalna. No cóż, można rzec: ale doczekaliśmy się medialnej rzeczywistości, w której z uwielbieniem pławią się tłumy ludzi. Tymczasem aby lepiej poznać ten zawód wystarczyłoby pokazanie jakie są kulisy takiej pracy i tyle. Ale nie, tutaj musi trwać jakaś medialna akcja, coś w rodzaju widoku przez okno na ulicę, Ten program kojarzy mi się tylko z obrazem przedstawionym w filmie "Igrzyska śmierci". Ale dobra, każdemu według potrzeb. Ludziom się takie coś podoba a podobno o gustach nie dyskutuje się. Niemniej program dotyczył wyboru idealnego ciała kobiety lub mężczyzny. I tutaj muszę się wypowiedzieć, ponieważ ten program absolutnie mija się z wartościami, tj. z pięknem np. ciała kobiety, którym byliby zachwyceni malarze, rzeźbiarze czy poeci. Wybrana postać ma nieregularne rysy, układ czaszki daleko odbiegający od ideału i przede wszystkim nie posiada naturalnie rozwiniętych mięśni, które decydują o pięknych kształtach. Jest tylko bardzo szczupła osoba, a przy tym naturalnych mięśni nie posiada ponieważ zapewne jest na jakiejś diecie, która powoduje totalny ubytek tkanki mięśniowej. Reasumując dla mediów jest młoda i szczupła a dla szeroko pojętej sztuki tylko młodą dziewczyną, której kształty nie są pretekstem do jakichś artystycznych uniesień. Na potwierdzenie tego faktu wystarczy śledzić jak ta osoba będzie się starzała. Czyli sztuczny blichtr pryśnie i wróci naturalny przeciętny wygląd. To żadna krytyka tylko brutalne fakty. Nie wolno szargać prawdziwego piękna, którego w tym programie nie było.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  SZAŁU nie ma...twarz to sam makijaż...

 • yulek_cezar

  Oceniono 1 raz 1

  Kto to?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX