Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wezmą ślub w przyszłym miesiącu? Podróżnik skomentował doniesienia w zabawny sposób

W mediach pojawiły się informacje o ślubie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Podróżnik odniósł się do tych sensacji i je zdementował.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zdecydowali się na poważny krok, jakim jest wspólne mieszkanie. W ostatnim czasie w mediach pojawiała się jednak informacja, że ich związek wszedł na kolejny poziom - podróżnik oświadczył się Wojciechowskiej, a ślub ma odbyć się już w przyszłym miesiącu. Teraz Kossakowski dementuje te plotki. 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski spieszą się do ołtarza? 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie ukrywają, że są zakochani i szczęśliwi. Para spotyka się jednak ze sobą stosunkowo niedługo, dlatego też plotki o ich domniemanym ślubie, który ma odbyć się już za miesiąc, zaskoczyły wiele osób. 

Równie zdezorientowany informacją o zbliżającej się wielkimi krokami uroczystości był Kossakowski. Podróżnik na swoim Instagramie w zabawny sposób odniósł się do doniesień o rzekomym ślubie. 

Osobliwość doświadczenia, w którym rano człowiek biegnie po bułki, a ostatecznie, na stoisku z kolorową prasą, nabywa wiedzę o własnym ślubie w przyszłym miesiącu, nie da się opisać słowami... - napisał pod jednym ze zdjęć. 
 

Fani komentują oświadczenie Kossakowskiego

Pod zdjęciem, na którym Kossakowski pozuje na tle kolorowych gazet pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci byli rozbawienie sposobem, w jaki ukochany Wojciechowskiej zdementował plotki. 

Dobrze, że się Pan dowiedział, lepiej późno niż wcale.
Teraz trzeba biec po pierścionek.
Mama za to pewnie wracała z porannych zakupów do domu w podskokach!
A napisali też z kim? Dobrze, jakby Pan wiedział w sumie - ironizowali fani podróżnika. 

No cóż, pozostaje nam jedynie czekać na prawdziwe informacje o tym, że Przemek Kossakowski się oświadczy, a Martyna Wojciechowska powie "tak". 

AG 

Zobacz wideo