Niszczycielskie pożary szaleją w Kalifornii. Robin Thicke, Miley Cyrus i Gerard Butler stracili już swoje rezydencje. Przerażający widok

Kalifornia w ogniu. Gwiazdy straciły w pożarach luksusowe posiadłości. Wśród nich Milery Cyrus, Robin Thicke i Gerard Butler.

Amerykańskie służby walczą z szalejącym ogniem w Kalifornii. Jak podają tamtejsze media, w pożarach zginęło już 31 osób, lecz nadal ponad 200 jest poszukiwanych. Ogień pochłonął już posiadłości tysiąca osób, w tym także gwiazd światowego formatu.

Domy gwiazd stanęły w ogniu 

Całkowicie spaliła się między innymi rezydencja Robina Thicke'a, twórcy hitu "Blurred Lines". Z jego luksusowej posiadłości pozostały jedynie zgliszcza. O tragicznych wydarzeniach wokalista poinformował na swoim Instagramie. Również tam w imieniu swojej całej rodziny podziękował strażakom i wolontariuszom za pomoc. 

 

Doszczętnie spalony dom w Malibu pokazał także Gerard Butler, gwiazdor m.in. "300" czy "P.S. Kocham Cię". Hollywoodzki aktor powrócił do swojego domu po wcześniejszej ewakuacji. Tragiczne skutki pożarów zamieścił na swoim Instagramie. Ten widok jest przerażający! 

 

Ogień pochłonął także rezydencję Miley Cyrus, którą gwiazda zamieszkiwała wraz z narzeczonym, Liamem Hemsworthem. Wokalistka wyznała, że "należy do szczęściarzy", ponieważ "jej zwierzęta oraz największa miłość są bezpieczni". Podobnie, jak inne gwiazdy, podziękowała strażakom za bohaterską walkę. 

Dom w pożarach straciła również Camille Grammer, gwiazda "The Real Housewives of Beverly Hills". Prezenterka telewizyjna udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, które przedstawia rezydencję całkowicie objętą przez ogień. 

 

Natomiast Kim Kardashian poinformowała swoich fanów na Twitterze, iż ogień dotarł również do jej willi, lecz nie rozprzestrzenił się w głąb rezydencji. Jak dodała, jej rodzinne miasto Calabasas zostało ewakuowane w minioną niedzielę. Co jednak ciekawe, Kardashianka miała wraz z mężem, Kanye Westem, wynająć prywatną straż pożarną, by zwiększyć liczbę osób walczących z ogniem. 

W zdecydowanie gorszej sytuacji znalazła się Caitlyn Jenner. Amerykańskie media donoszą bowiem, że i jej posiadłość w sporej części została pochłonięta przez szalejące w Malibu pożary. Gwiazda uspokoiła jednak fanów. Zamieściła na swoim Instagramie film, w którym zapewniła, że wraz ze swoją partnerką są już bezpiecznie. 

 

Z najnowszych informacji wynika również, iż pożary nie dotknęły rezydencji Lady Gagi. Wiele z domów gwiazd nadal znajduje się jednak w dużym niebezpieczeństwie, ponieważ silne wiatry w szybkim tempie podsycają ogniska pożarów. 

DH

Więcej o: