Jacek Borkowski po raz pierwszy odwiedzi grób żony. W podjęciu decyzji pomogła mu nowa partnerka

Jacek Borkowski po raz pierwszy odwiedzi grób żony, Magdaleny Gotowieckiej. Od jej śmierci minęły ponad dwa lata.

Jacek Borkowski przeszedł ponad dwa lata temu trudne chwile. W 2016 roku odeszła żona aktora, Magdalena Gotowiecka. Kobieta zmarła w wyniku białaczki.

Niestety, kilka tygodni po pogrzebie ukochanej, artysta pokłócił się z teściową i szwagierką. Początkowo Borkowski oskarżył siostrę zmarłej żony o kradzież biżuterii. Następnie mama Magdaleny Gotowieckiej zażądała od aktora oddania pieniędzy, które wcześniej pożyczyła córce. Konflikt miał swój finał w sądzie, gdzie toczyła się sprawa o możliwość kontaktu babci z wnukami.

Te przykre sytuacje sprawiły, że Borkowski nie czuł się na siłach, aby odwiedzić grób żony.

Jacek Borkowski odwiedzi grób żony

Jednak wszystko wskazuje na to, że w tym roku to się zmieni. Tygodnik "Na żywo" podaje, że 1 listopada aktor uda się na cmentarz w towarzystwie dzieci i nowej partnerki, Pauliny Koziejowskiej. Ponoć to właśnie ukochana Jacka pomogła mu w podjęciu decyzji.

Wcześniej bałem się, że ta podróż mnie zupełnie rozklei. A nie mogłem sobie na to pozwolić ze względu na Jacka i Magdę - wyznał aktor.

To z pewnością będzie dla Borkowskiego i jego dzieci poruszająca chwila.

Jacek Borkowski i Magdalena Gotowiecka

Borkowski i Gotowiecka pobrali się w styczniu 2009 roku. Owocem ich związku jest dwójka dzieci: syn Jacek i córka Magda. Magdalena Gotowiecka zmarła w wyniku białaczki. Choroba zaatakowała ją nagle w święta Bożego Narodzenia. Niespełna trzy tygodnie później kobieta odeszła.


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS