Kulisy rozstania Fabijańskiego I Bołądź. Znajomi ostrzegali aktorkę: Szybko zorientuje się, że chodzi z narcyzem

Sebastian Fabijański okazał się dla Olgi Bołądź trudnym partnerem? "Show" ujawnia kulisy rozstania aktorskiej pary.

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zaskoczyli wszystkich pojawiając się razem w minionym roku na premierze filmu "Volta". Trzymali się za ręce i nie odrywali od siebie wzroku. Niedługo później w mediach pojawiła się informacja, że zakochani zamieszkali razem. Jakiś czas temu spekulowano, że aktorska para zaręczyła się i szykuje się do ślubu. Zapowiadała się bajkowa historia. Dlaczego więc doszło między nimi do rozstania?

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański - powody rozstania

Jak podaje magazyn "Show", Sebastian sprawdzał się początkowo w roli partnera i opiekuna dziecka Olgi. Jednak z czasem aktorka zaczęła dostrzegać, że jej ukochany poświęca sporo uwagi zwłaszcza sobie. Przestrzegali ją przed tym znajomi.

Olga szybko zorientuje się, że chodzi z narcyzem - mówili.

I tak podobno się stało. Sebastian okazał się trudnym partnerem. Kiedy uczył się do roli, potrzebował samotności i absolutnej ciszy. "Show" donosi, że problemem okazała się też rzekomo jego przeszłość: kompleksy z powodu ojca i niskie poczucie wartości. Sytuacja stała się dla Olgi bardzo uciążliwa.

Ponoć wysłała go na terapię - czytamy w "Show".

Jednak nawet to nie pomogło na dłuższą metę. W maju tego roku paparazzi przyłapali parę podczas kłótni w centrum miasta. To były ostatni raz, kiedy fotoreporterzy mieli okazję zrobić im wspólne zdjęcia. Wakacje spędzili już osobno.

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański

Olga i Sebastian zbliżyli się do siebie na planie "Botoksu" Patryka Vegi. Zakochani poinformowali o swoim związku pojawiając się razem na premierze filmu "Volta". Niedługo później zamieszkali razem. Spekulowano także o ich zaręczynach i planach ślubnych. Ponoć aktorska para zdecydowała się nawet na kupno mieszkania na warszawskim Wilanowie za milion złotych.

KS

Więcej o:
Komentarze (19)
To Fabijański doprowadził do rozpadu związku z Bołądź? Znajomi ostrzegali aktorkę
Zaloguj się
 • Gość: karola

  Oceniono 52 razy 24

  Ten gość jest obrzydliwy, zarówno fizycznie jak i intelektualnie. Narcyz, buc i prostak.

 • Gość: matitalolo

  Oceniono 25 razy 17

  Narcyza z gó...arza płci męskiej najczęściej rzeźbi jego mamusia zakochana w swoim synusiu jak w lalce .

 • Gość: Z.Freud

  Oceniono 15 razy 11

  Nie pasowali do siebie i tyle....dajcie spokoj. Prawie wszyscy aktorzy to narcyzi jak 99% spoleczenstwa

 • Gość: Jednorozka

  Oceniono 4 razy 4

  Brad Pitt jest jakby przeciwieństwem a też przyznał , że nienawidził gdy dzieci przeszkadzały mu w pracy nad rola . Większość artystów prawdopodobnie , jest mocno skupiona na sobie , tyle że nie wyraża tego w tak siermięzny sposób.

 • kadykianus

  Oceniono 5 razy 3

  Bardziej prawdopoobne, że jest gejem. Nie róbcie z niego psychola. A ty gościu ogarnij się i zacznij żyć. NIe zawracaj głowy dziewczynom.

 • Gość: 111111111111111111111

  Oceniono 9 razy 3

  Gejem chyba !!!

 • Gość: plf

  Oceniono 4 razy 2

  Obrzydliwe to są wasze umysły. Ludzie przecież on jest przed wszystkim człowiekiem. Współczuje mu, jak po tak ogromnej fali negatywnych komentarzy może się czuć. Nikt z nas nie wybiera sobie wyglądu, rodzisz się i już. Co to za komentarze? Ludzie pobiegajcie i wyluzujcie. Po co tyle jadu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX