Agata Buzek w objęciach Roberta Pattinsona. Tak promują swój wspólny film

Agata Buzek zagrała w jednym filmie z Robertem Pattinsonem. Pojawili się razem na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Sebastian.

Agata Buzek pojawiła się w kolejnej zagranicznej produkcji. Tym razem zagrała w "High Life" razem z Robertem Pattinsonem i Juliette Binoche. Kilka dni temu aktorzy pojawili się w San Sebastian w Hiszpanii, gdzie odbywał się międzynarodowy festiwal filmowy.

Agata Buzek i Robert Pattinson w jednym filmie

Aktorzy mieli sesję zdjęciową na plaży. Agata Buzek pozowała w żółtej sukience, która odsłaniała jej ramiona i nogi. Sięgała do kolan, a luźny materiał poruszał się na wietrze. Do tego dobrała czarne botki. Robert Pattinson również wybrał codzienną stylizację. Na koszulkę w paski narzucił ciemną kurtkę.

Później polska aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie. Tym razem miała na sobie długą czarną suknię z głębokim dekoltem oraz eleganckie szpilki w złotym kolorze. Zdecydowała się na bardzo delikatny makijaż, a włosy zaczesała do tyłu i ułożyła w kok.

Agata Buzek i Robert Pattinson. Zobacz zdjęcia >>>>>

"High Life"

"High Life" został wyreżyserowany przez francuską reżyserkę Claire Denis. Jego akcja dzieje się w odległym kosmosie, poza układem słonecznym, na pokładzie statku kosmicznego. Tam żyje astronauta Monte (Pattinson) i jego córeczka Willow. Samotny, zdyscyplinowany twardziel opiekuje się córką i powoli odkrywa, czym jest miłość. Agata Buzek zagra rolę drugoplanową i wcieli się w postać Nansen.

AW