O Roberta Janowskiego walczą dwie stacje telewizyjne. "Rozmowy zakończą się lada chwila". Jego nowy format ma ruszyć już wiosną

Robert Janowski nie może narzekać na brak ofert pracy po odejściu z "Jaka to melodia?". Walczą o niego dwie stacje telewizyjne.

Robert Janowski po wielu perypetiach ze stacją TVP i odejściu z programu "Jaka to melodia?" nie spoczywa na laurach. Choć chwilowo zniknął z anteny, to niebawem znów się na niej pojawi, ale już w innej stacji.

Robert Janowski poprowadzi nowe muzyczne show

Niedługo po tym, jak muzyk wydał oficjalne oświadczenie, że żegna się po 21 latach z TVP, pojawiły się doniesienia, że dostanie nowy program. Ponoć o Janowskiego walczą aż dwie stacje. Jego menadżerka, Monika Janowska, w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl potwierdziła te pogłoski.

Nie mogę zdradzić czy będzie to jeden z dwóch głównych nadawców, czy mniejszy. Dwie telewizje są zainteresowane formatem. Rozmowy zakończą się lada chwila, tak, byśmy mogli zdążyć z przygotowaniami na wiosenną ramówkę - wyznała Janowska.

Program, który dostanie Janowski ma mieć całkiem nowy format. Prawdopodobnie zostanie wyemitowany wiosną 2019 roku.

Jesteśmy w trakcie rozmów, nic nie jest jeszcze podpisane, jednak nie widzę powodu, dlaczego miałoby nie być. Wszystkie strony są zainteresowane i zadowolone, dlatego na 90 proc. na wiosnę program będzie emitowany. Ze względu na to, że nic nie jest jeszcze podpisane, zostawiam te 10 proc. ryzyka - dodała. 

Widzowie "Jaka to melodia?" byli zawiedzeni zmianą prowadzącego. Ci, którzy uwielbiali sposób, w jaki Janowski prowadził program, zapewne razem z nim "przejdą" do nowej stacji. TVP pożałuje rezygnacji ze współpracy z Janowskim?

Norbi zastąpił Janowskiego w "Jaka to melodia?"

Od września w roli prowadzącego show TVP możemy oglądać Norbiego. Piosenkarz podkreślał w wywiadach, że jest trochę zestresowany nową rolą. Mimo strachu, jaki mu towarzyszył, twierdzi, że na nagraniach 8 pierwszych odcinków czuł się świetnie. O tym, jak mu poszło w nowej roli możecie przeczytać TUTAJ.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Agora SA