Pierwszy odcinek "Jaka to melodia?". Norbi zaczął od swojego hitu, później kokietował uczestniczki

1 września o godzinie 17.30 został wyemitowany pierwszy odcinek "Jaka to melodia?" z udziałem Norbiego. Jak muzyk poradził sobie w tej nowej roli?

1 września ruszyły nowe odcinki "Jaka to melodia?". TVP zapowiadało, że widzów czeka nie tylko zmiana prowadzącego, ale także wyglądu studio i zasad show. Ostatnio wyciekły zdjęcia z nagrań do progami. Dziś mogliśmy zobaczyć, jak wygląda naprawdę. 

Pierwszy odcinek "Jaka to melodia?"

Jak wypadł pierwszy odcinek "Jakiej to melodii" z udziałem aktorek serialu TVP "Dziewczyny ze Lwowa" - Magdaleny Wróbel, Moniki Jarosińskiej i Magdaleny Pociechy?

Zaskoczyła nas już czołówka programu. Już w pierwszych odcinkach nowej "Jakiej to melodii?" usłyszeliśmy bowiem, jak Norbi śpiewa swój wielki i jedyny hit "Dziewczyny są gorące".

Później, w trakcie programu, wystąpiły inne gwiazdy.  Na scenie pojawili się wszak: Kasia Kowalska, Lena Zuchniak, Fun Factory, Enej, Orchestral Manoeuvres in the Dark, oraz Maryla Rodowicz.

Nie zabrakło również kadrów na zachwyconą i uśmiechniętą widownię, która wyglądała, jakby doskonale się bawiła.

Jak poszło Norbiemu? 

Norbi w wielu wywiadach zapowiadał, że stresuje się przejęciem programu po Robercie Janowskim, który związany był z produkcją przez 21 lat.Dodawał również, że podczas nagrywania 8 pierwszych odcinków czuł się świetnie.

I faktycznie muzyk wyglądał na wyluzowanego zagadywał gości i wprowadzał miłą atmosferę, a nawet kokietował uczestniczki, zwracając się do nich pieszczotliwie i nie szczędząc im komplementów. Podpytywał również aktorki o kulisy serialu "Wojenne dziewczyny", choć uczestniczki są gwiazdami "Dziewczyn z Lwowa".

Nie zabrakło również żartów - Norbi w humorystyczny sposób zapowiedział przedstawił Lenę Zuchniak, która występowała we wcześniejszych odcinkach "Jakiej to melodii?", nazywając ją swoją siostrą.

Wygrana na zbożny cel

Do finału przeszła Magda Pociecha, jednak ostatecznie wygrane wszystkich uczestniczek zostały zsumowane. Aktorki wygrały 14 170 złotych, które przekazały na Caritas.

AG

Więcej o:
Komentarze (76)
"Jaka to melodia?". Norbi zaśpiewał swój hit, później kokietował uczestniczki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: obserwatorka

  Oceniono 70 razy 48

  Starałam się uważnie obejrzeć całość. Program nie przypadł mi do gustu za dużo luzu. Wyglądało to na bardzo wyreżyserowane i od razu caritas. Przez celebrytki program zniknie. Chcę oglądać normalność a nie wygłupy. Wniosek: nikt nie zastąpi ROBERTA JANOWSKIEGO.

 • Gość: bebe

  Oceniono 61 razy 47

  Wygląda jak na weselu w remizie, obleśny facet.
  A jeszcze ten caritas :D

 • walsmet

  Oceniono 57 razy 39

  Żenada, nie da się tego oglądac, szkoda.

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 41 razy 27

  Kasa na Caritas. Przecież to TVPiS - nie dziwi nic. Choć nie, w sumie dziwi, że nie na Lux Veritatis.

 • Oceniono 36 razy 24

  czyżby już nie grał w kasynach? autor jednego przeboju..w disco polo mu nie idzie i szuka pracy już nie oglądam ......daleko mu do kultury i muzykalności Janowskiego..o zdolnościach wokalnych nie wspomnę

 • Gość: Victor Van Dort

  Oceniono 32 razy 20

  Caritas hahhahha!!! To jest niepojęte!!! Kościół rządzi polskim rządem!!! Kiedyś w teleturniejach występowali normalni ludzie mogli coś wygrać a dziś to taki wyreżyserowany cyrk w którym jak zwykle kończy się tym że łapę na kasie położy kościół szkoda że nie rydzyk od razu, wstyd i hańba!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX