Angelina Jolie waży 34 kg? Tak twierdzą media. Mamy jednak jej najnowsze zdjęcia i wygląda na nich rewelacyjnie!

Magazyn "Star" informuje, że Angelina Jolie waży zaledwie 34 kg. Jednak najnowsze zdjęcia gwiazdy pokazują coś zupełnie innego.

Angelina Jolie i temat jej wagi wraca jak bumerang. Co jakiś czas zagraniczne media podają informacje, że hollywoodzka gwiazda schudła i nie wygląda najlepiej. Tym razem donosy tabloidów są naprawdę niepokojące. Plotkarski magazyn "Star" twierdzi, że aktorka waży zaledwie 34 kg!

Angelina Jolie waży 34 kg?

Magazyn donosi, że z Angeliną nie jest najlepiej. Ponoć gwiazda chudnie w oczach.

Angie przestała prawie jeść i jej waga drastycznie spadła. Jest emocjonalnym i fizycznym wrakiem. Praktycznie żyje na kostkach lodu. Jest tak chuda, że jej kości prawie pękają, choruje na osteoporozę. Potrzebuje pomocy i to szybko - czytamy w "Star".

Głos w sprawie zdrowia Jolie zabrał lekarz, Gabe Mirkin:

Na jej ramionach prawie nie ma podskórnej tkanki tłuszczowej. Jej policzki nie mają tłuszczu, co jest bardzo niepokojące – przyznał.

Ponoć Angelina źle znosi rozwód z Bradem Pittem, na który składa się m.in walka o dzieci. Stresujący okres miał spowodować, że gwiazda zaniedbała siebie i schudła. Jednak najnowsze zdjęcia aktorki wcale nie potwierdzają tych plotek. Wręcz przeciwnie. Angelina wygląda na uśmiechniętą i daleko jej osoby, która choruje na anoreksję.

Angelina Jolie na spacerze z dziećmi ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Mamy nadzieję, że te spekulacje okażą się nieprawdziwe! W końcu pojawiły się one nie po raz pierwszy. W ubiegłym roku świat obiegła szokująca okładka magazynu "National enquirer".

Okładka 'National Enquirer'Okładka 'National Enquirer' Okładka 'National Enquirer'

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Angelina Jolie i Brad Pitt opóźniają swój rozwód. Czemu?

KS