Gerard Depardieu oskarżony o gwałt na 22-latce. Prawnik aktora wydał już oświadczenie

Gerard Depardieu został oskarżony o gwałt, którego miał dopuścić się w swojej rezydencji. Aktor nie zgadza się z zarzutami.

Gerard Depardieu został oskarżony o gwałt i napaści seksualne. Oficjalne śledztwo w tej sprawie zostało już rozpoczęte w prokuraturze w Aix-en-Provence, teraz przejęła je prokuratura w Paryżu.

Gerard Depardieu o skarżony o gwałt

Aktor został oskarżony o gwałt przez 22-letnią aktorkę i tancerkę. Ta zeznała, że Depardieu wykorzystał ją seksualnie dwa razy.

Była dwukrotnie wykorzystana seksualnie przez aktora w trakcie nieformalnej próby do przygotowywanego przedstawienia teatralnego - czytamy w "Le Parisien".

Francuska gazeta donosi, że do zajscia miało dojść 13 sierpnia w rezydencji Depardieu.

Depardieu nie zgadza się z oskarżeniami

Prawnik Depardieu, Herve Temime, wydał już oświadczenie, w którym zaznacza, że Gerard Depardieu nie popełnił zarzucanych mu czynów. 

Żałuję publicznego charakteru tej procedury, która powoduje poważny uszczerbek dla Gerarda Depardieu, co do którego jestem przekonany, że jego niewinność zostanie udowodniona - powiedział w rozmowie z mediami.

Adwokat Depardieu dodał również, że jego klient nie zgadza się z zarzutami i będzie będzie współpracował z prokuraturą.

Depardieu absolutnie kwestionuje jakąkolwiek agresję i jakikolwiek gwałt. Będzie współpracował ze śledczymi i odpowiadał na pytania - dodał prawnik aktora.

Gerard Depardieu ma 69 lat. Jest nie tylko aktorem filmowym i teatralnym, ale również reżyserem i producentem. Szerszej publiczności znany jest z ról w filmach z serii "Asterix i Obelix", a także takich produkcji, jak "Danton", "Germinal" czy "Człowiek w żelaznej masce". 

O aktorze głośno było w 2013, kiedy prezydent Putin nadał mu rosyjskie obywatelstwo.  Depardieu w ten sposób chciał uciec przed gigantycznymi podatkami, jakie musiałby zapłacić we Francji. 

AG

Więcej o:
Komentarze (39)
Gerard Depardieu oskarżony o gwałt na 22-latce. Prawnik aktora wydał już oświadczenie
Zaloguj się
 • Gość: kk

  Oceniono 58 razy 22

  Aktor genialny, ale jako człowiek straszny szmaciarz, prostak i buc, który dla zysków i splendoru sprzedał się Putinowi! Z pisem też by się zakolegował, jakby mu jakiś pałac dali.

 • niepisaty_wyksztalciuch

  Oceniono 23 razy 9

  Nie wiem jak było ale zawsze się cieszę kiedy klakierom Putina dobierają się do skóry. Należy im się już za samo klakierstwo

 • true_lysander

  Oceniono 15 razy 7

  Zgwałcił mnie, więc wróciłam do niego po kilku dniach by mnie zgwałcił ponownie.
  Aha.. najwyraźniej po pierwszym nie była pewna, czy to gwałt, czy też niekoniecznie i wolała sprawdzić.

 • Gość: Anka

  Oceniono 6 razy 4

  Taki piękny, że tylko gwałty mu pozostają

 • lech2011

  Oceniono 16 razy 4

  Achtung, achtung ! Uwaga, uwaga !
  Pojawia się nowa celebrytka. Poprzednie sławne nie wiadomo z czego, ta jest sławna, że jedna i ta sama osoba zgwałciła ją dwa razy.
  Następna sławna celebrytka będzie musiała być zgwałcona 3x, aby zaistnieć w kręgu celebrytek słynnych nie wiadomo z czego.

 • Gość: gosxc

  Oceniono 26 razy 4

  jestem kobieta i patrzac na aktora mysle ze nie zrobil tego....to raz dwa , jak raz ja zgwalcil to po co drugi raz szla za kilka dni do niego?...cos wymyslila mloda

 • Google mnie wkurza

  Oceniono 3 razy 3

  Czym on niby miał ją zgwałcić? Tym swoim ziemniaczanym noskiem? Bo *uja pod tymi fałdami tłuszczu tam już dawno nie ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX