Złoty Maanam powraca. Menedżerka Kory i fani są zbulwersowani. "Ty powinnaś w trumnie gnić, nie Kora". Wokalistka przerażona

Powrót Złotego Maanamu wzbudza coraz więcej kontrowersji. Wokalistka zespołu, Karolina Leszko-Tyszyńska, przyznała, że dostaje pogróżki.

Złoty Maanam nie od dziś wzbudza kontrowersje. Jednak teraz, zaledwie trzy tygodnie po śmierci Kory, kiedy okazało się, że zespół zostanie reaktywowany, wokół tematu naprawdę zawrzało. Wszystko zaczęło się 21 sierpnia, kiedy były członek Maanamu, zapowiedział, że Złoty Maanam znów będzie koncertował.

Jako ostatni żyjący muzycy i współtworzący legendarną grupę MAANAM bardzo chcemy, aby nasze koncerty były hołdem złożonym dla Kory i Marka (...) - czytamy w oświadczeniu.

Ryszard Olesiński zaznaczył, że wokalistką Złotego Maanamu musi być Karolina Leszko-Tyszyńska. Taka podobno była wola ś.p. Marka Jackowskiego:

Uszanujmy wolę Marka Jackowskiego, który tuż przed nagłą śmiercią powołał do życia Złoty Maanam wraz z nową wokalistką Karoliną. Pamiętajmy, że Karolina została wybrana osobiście przez Marka z poparciem reszty zespołu z programu "Szansa na sukces", by współtworzyć "Złoty Maanam".

Złoty Maanam wzbudza kontrowersje

Jednak fani Kory nie patrzą na ten pomysł tak entuzjastycznie. Wręcz przeciwnie. Uważają, że to dla członków zespołu szansa na zrobienie pieniędzy i reaktywacja Złotego Maanamu ma służyć tylko temu. Podobnego zdania jest menadżerka Kory, Katarzyna Litwin:

Twierdzenie, że to jest hołd dla Marka i Kory, jest nieszczere - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Jakby tego było mało, sytuacja robi się naprawdę niebezpieczna. Doszło do tego, że wokalistka Złotego Maanamu zaczęła dostawać pogróżki!

Szmato pierd…! Dostaniesz tak po ryju, że będziesz błagać mnie na kolanach, bym przestał. Ty powinnaś gnić w trumnie nie Kora. Potnę ci ten pyskaty ryj. Zdechniesz dz… i pożałujesz, że śpiewasz – podaje przykładowe komentarze pod adresem wokalistki "Fakt".

Karolina Leszko-Tyszyńska wyznała, że boi się o siebie i o swoje dzieci:

Zalała mnie fala wyzwisk i pogróżek na prywatnym koncie na Facebooku… Na dodatek zapowiedział, że przyjedzie na nasz koncert i zrobi tam demolkę – wyznała w rozmowie z tabloidem

Przypomnijmy, że sama Kora także nie była fanką Złotego Maanamu. W 2014 roku w jednym z wywiadów nazwała zespół "hienami cmentarnymi".

Jak ta sytuacja się zakończy? Póki co nic nie wskazuje na happy end.

Oni odeszli od nas w tym roku


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (103)
Złoty Maanam powraca. Menedżerka Kory i fani są zbulwersowani. "Ty powinnaś w trumnie gnić, nie Kora"
Zaloguj się
 • 4boel

  Oceniono 57 razy 39

  Przecież to bezczelne złodziejstwo. Maanam bez Jackowskiego i Kory nie istnieje!

 • j-ugo

  Oceniono 48 razy 38

  Ryszard Olesiński był gitarzystą Maanamu. Wyleciał z zespołu bo za dużo pił.

 • Gość: fghf

  Oceniono 53 razy 37

  psychofani w akcji. Nie ma to jak media społecznosciowe lepiące matołków o umysłach ameby. Jak jakieś stado bezrozumnych zwierząt - dac im tylko sygnał to albo zaliżą albo zagryzą.

 • Gość: Izabela

  Oceniono 48 razy 32

  Najgorsze jest to kłamstwo, że to w hołdzie dla Kory ma być! Jak może to być dla Kory, skoro sama Kora chciała ich podać do sądu gdyby używali nazwy Złoty Maanam??! Jestem oburzona!

 • zocha688

  Oceniono 47 razy 27

  Kora i Maanam był jeden jedyny i na pewno nie będę słuchać żadnej podróbki

 • cieslewicz

  Oceniono 33 razy 23

  Gdyby Kora i Marek chcieli kontynuacji Maanamu, to na pewno by ten projekt głośno i dobitnie poparli. Znamienne, że członkowie grupy ogłosili reaktywację Maanamu odczekawszy aż ostatnie z nich umrze... Jeśli ta wokalistaka chce zarabiać pieniądze na śpiewaniu, to jest to jej święte prawo, ale dlaczego nie robi tego pod własnym szyldem i z własnymi tekstami?

 • heliheli

  Oceniono 35 razy 21

  nazwijcie sie " zloty marian " i nie bedzie sprawy ...a jesli bedziecie uzywac nazwy manaam to zbaczy ze jestescie hienami cmentarnymi .

 • Gość: mjjjjjjjjjjjjj

  Oceniono 37 razy 21

  skoro wywołuje tyle kontrowersji to dlaczego nie zmieni nazwy? to tylko nazwa. Jeśli jest szczera to powinna śpiewać z pasji, dla samego śpiewania a nie dla nazwy zespołu. ps przytoczony komentarz chyba jakiegoś psychola, nikt normalny by tak nie komentował

 • Gość: Art

  Oceniono 28 razy 20

  O ile pamiętam to "Złoty Maanam" był pomysłem Marka Jackowskiego, który chciał realizować swoje NOWE POMYSŁY MUZYCZNE. Nigdy nie miał w planie plagiatowanie Kory.
  Po rozwiązywaniu starego zespołu Kora śpiewała wyłącznie te piosenki Maanamu do których wykupiła prawa oraz nowe własne pomysły.
  Wykorzystywanie śmierci Kory i Jackowskiego do zarabiania na plagiatach ich twórczości jest wyjątkowo chamskie i w swietle prawa jest naruszeniem ich praw autorskich

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX