"Rewia": Jacek Rozenek oświadczył się młodszej 26 lat Roksanie Gąsce. Specjalnie po to zabrał ją do Włoch

Jacek Rozenek poprosił swoją partnerkę, Roksanę Gąskę, o to, by została jego żoną? Tygodnik "Rewia" donosi, że właśnie po to pojechali na romantyczny wyjazd do Italii.

Jacek Rozenek nie tak dawno temu zabrał swoją dziewczynę, Roksi Gąskę, na romantyczny wyjazd do Włoch. Okazuje się, że ten wyjazd nie był przypadkowy.

Jacek Rozenek oświadczył się Roksanie Gąsce

Jacek Rozenek padł na kolana przed Roksaną Gąską podczas uroczystej kolacji w wynajętym domu pod Florencją i poprosił ją o rękę. Jego 23-letnia dziewczyna się zgodziła i od tej pory są już narzeczeństwem - donosi "Rewia". 

Aktor od dłuższego czasu przygotowywał się do oświadczyn - donosi dalej "Rewia". Dlatego też postanowił, że zada Roksi pytanie o to, czy zostanie jego żoną w romantycznych okolicznościach. Stąd pomysł wyjazdu do Włoch - przecież od lat się mówi, że to kraj zakochanych.

Zależało mu na tym, aby miejsce było wyjątkowe i zachwyciło Roksanę. Chciał sprawić jej radość. I cieszy się, kiedy widzi uśmiech na jej twarzy. To dla niego największa nagroda - twierdzi informator "Rewii"

Choć narzeczonych dzieli różnica 26 lat, to wiele też ich łączy. Oboje pochodzą z wielodzietnych rodzin - ona ma ósemkę rodzeństwa, on czwórkę. A co najważniejsze, dzieci Jacka Rozenka akceptują i lubią Roksi:

Rzeczywiście Staś i Tadzio uwielbiają spędzać z nią czas - twierdzi znajomy pary.

Nam zostaje złożyć gratulacje. Ciekawe, co powie Gosia Rozenek na wieść, że jej synowie będą mieli nową macochę? 

Roksi Gąska i Jacek Rozenek

Roksi Gąska i Jacek Rozenek poznali się, kiedy Roksana podjęła się pracy w domu aktora po jego rozwodzie z Małgorzatą Rozenek. Została jego gosposią i opiekunką do dzieci zarazem. Szybko między nimi zaiskrzyło, a niedługo później Roksi zadebiutowała u boku ukochanego na salonach

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>