Jacek Rozenek i Roksana G±ska na wakacjach we Włoszech. Ale oni się kochaj±!

Jacek Rozenek i Roksana G±ska wybrali się na wakacje do Włoch. Oboje pochwalili się uroczymi zdjęciami z podróży.

Jacek Rozenek i Roksana G±ska postanowili odpocz±ć od pracy i zgiełku miasta. Dlatego też zakochani wybrali się na wakacje. Za cel podróży obrali sobie słoneczne Włochy.

Jacek Rozenek i Roksana G±ska na wakacjach

Na kontach instagramowych Roksany i Jacka pojawiły się zdjęcia z ich wczasów. Para zwiedziła Florencję, Vinci, czy też krzyw± wieżę w Pizie. Nie brakuje fotografii, na których widzimy, jak zakochani okazuj± sobie uczucia. Internauci zasypali tę dwójkę komentarzami:

Jacek, szczę¶ciarz z ciebie!
Ale z was urocza para. Dużo miło¶ci życzę!
Pięknie razem wygl±dacie!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Wszystko wskazuje na to, że para spędziła we Włoszech cudowny czas!

Jacek Rozenek i Roxi G±ska - pocz±tki zwi±zku

Rok temu, w lipcu 2017 roku, media obiegła informacja, że Jacek Rozenek jest znowu szczę¶liwie zakochany. Jego wybrank± została młodsza o 25 lat Roxi G±ska, która, jak donosiły media, po jego rozwodzie z Małgorzat± Rozenek-Majdan opiekowała się domem aktora.

Pocz±tkowo zakochani utrzymywali swój zwi±zek w tajemnicy, aż w końcu potwierdzili, że ł±czy ich co¶ więcej niż tylko przyjaĽń. W ostatnim czasie chętnie pojawiaj± się razem na branżowych imprezach, swobodnie poczuli się także w błysku fleszy. Niedawno przyszedł czas na ich pierwsz± wspóln± okładkę. Padło na "Galę".

Rozenek i Majdan wypoczywaj± w Hiszpanii. Wybrali luksusowy apartament

KS


Je¶li chcesz być na bież±co z informacjami ze ¶wiata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (110)
Jacek Rozenek i Roksana G±ska na wakacjach we Włoszech. Ale oni się kochaj±!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
 • galaxian1

  Oceniono 48 razy 40

  Ona kocha jego kasę, a on jej dup... Taka to wielka miło¶ć jest!

 • elenem

  Oceniono 29 razy 27

  Okaże sie za 5-10 lat czy z niego szczę¶ciarz. A może mniej....
  Póki co jest "wiruj±cy seks" i różowe okulary. Czas pokaże.

 • B P

  Oceniono 33 razy 25

  Może to i zakochanie...ale tak my¶lę sobie, że w tym burzliwie uczuciowym życiu dorosłych biedne te dzieci. Ci±ganie po ¶wiecie przez naurotyczn± matkę z wytatuowanym, niedouczonym fircykowi to żadna atrakcj± , raczej przymus bo to interes i pieni±dze dla mamusi. Ojciec teraz zajęty wdzięczn± pani± G±sk± jest tylko ojcem na papierze, dlaczego nie zabrał synów ? To przykre widowisko ze strony dorosłych, zero uczuć dla dzieci, zero zrozumienia , że ¶wiat i potrzeby dzieci s± inne. Kiedy¶ dorosn± i kim będ±, jakie warto¶ci wnios± w swoje życie- tylko pieni±dz będzie warto¶ci±. Żal...

 • Gość: ninak

  Oceniono 27 razy 21

  piekna para, ona ma twarz zjaran± polepszaczami, niech jeszcze więcej nadmucha wargi, to juz moze odwiedzic donatelle versaci, a tak spoko

 • Gość: bez ¶ciemy

  Oceniono 21 razy 17

  Odnoszę wrażenie, że Rozenek ma jaki¶ kompleks byłej żony, st±d ten cały cyrk ze sztuczn± lal± i fotkowym lansem alla Majdany.

 • Gość: go¶ć

  Oceniono 18 razy 14

  Ciekawe pod koniec lica byli na wakacjach na Fuerteventura w tym samym hotelu co my. Nie zauważyli¶my wielkiej miło¶ci oboje siedzieli tylko z nosami w kompie lub telefonie. Czasami pokazowe u¶ciski. Nie było mediów...? Faktem nikt się tam nimi nie interesował. g±ska to rzeczywi¶cie...g±ska , nadmuchana lala. Rozenek naburmuszony.

 • lab.rat

  Oceniono 22 razy 14

  Widać, że byli państwo Rozenek s± siebie warci...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX