Anna Wendzikowska w ciążowej sesji. Fani zachwyceni: Jak z bajki! Coś w tym jest

Anna Wendzikowska zapozowała do ciążowej sesji zdjęciowej. Efektami pochwaliła się na Instagramie. Na fotografiach podkreśliła swój sporych rozmiarów brzuszek.

Pod koniec czerwca Anna Wendzikowska oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka.

This ship has sailed... Nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać. Będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! - napisała wtedy.

Niedawno dziennikarka pochwaliła się też pokojem, jaki urządziła dla swojej pociechy, a fani zaczęli spekulować, że gwiazda spodziewa się chłopca. Powód? Na jednej ze ścian widniał napis "Kuba".

Anna Wendzikowska pokazała sesję ciążową

Tymczasem na Instagramie prezenterki pojawiły się efekty ciążowej sesji. Zdjęcia zostały wykonane na łonie natury. Na fotografiach gwieździe towarzyszy... koń. Ale fani największą uwagę zwrócili oczywiście na brzuszek Ani - jest już naprawdę spory!

No tak... ja to mogę sobie najwyżej postać obok konia w najbliższym czasie... Ale Kornelka ma za sobą pierwszy kontakt z jazdą konną i jest zachwycona- napisała.
 

Fani są zachwyceni zdjęciami Anny, o czym poinformowali dziennikarkę w komentarzach:

Najpiękniejsza. Ciąża ci służy!
Wyglądasz kwitnąco!
Zdjęcia jak z bajki!

Musimy się zgodzić. Fotografie robią wrażenie, a Ania wygląda przepięknie!

Zobacz wideo

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS