Prywatna wyspa, willa z sześcioma sypialniami i 60-metrowy basen. Znamy szczegóły wczasów księżnej Kate i księcia Williama

Księżna Kate, książę William i ich pociechy wybrali się na wakacje. Rodzina odpoczywała na prywatnej wyspie Mustique.

Po intensywnym okresie, księżna Kate i książę William wraz z dziećmi postanowili udać się do ciepłych krajów. Były to ich pierwsze wakacje wraz z księciem Louisem. Jak podaje "The Sun", wypoczynek na drugim końcu świata kosztował kilka milionów dolarów! Gdzie i jak Kate, William i ich pociechy spędzali wakacje?

Wakacje księżnej Kate i księcia Williama

Książęca para wybrała się na Karaiby, a dokładnie na wyspę Mustique. Na rodzinę czekała willa z sześcioma sypialniami i 60-metrowym basenem. Ponoć wynajęcie takiej posiadłości kosztowało ich 40 tysięcy dolarów. Ale to jeszcze nie wszystko. Do tego dochodzi kwota za przelot prywatnym samolotem, ochrona i niania dla trójki dzieci. Dodajmy, że wyspa, na której wypoczywała książęca rodzina była tylko i wyłącznie do ich dyspozycji.

Urodziny księcia George'a

Podczas wakacji swoje piąte urodziny obchodził książę George. Chociaż jego impreza urodzinowa odbyła się w Londynie, na wyspie także urządzono mu małe przyjęcie.

To jest ten moment, kiedy żałujemy, że członkowie rodziny królewskiej nie mogą zakładać kont na portalach społecznościowych. Chętnie zobaczylibyśmy zdjęcia z ich wakacji!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS