Ella Balinska ma 21 lat i jest córką polskiego hrabiego. Zagra główną rolę w nowej wersji "Aniołków Charliego". Jest piękna!

Ella Balinska zagra w najnowszej w nowej wersji "Aniołków Charliego". Jest piękna i ma wszelkie predyspozycje, by zostać gwiazdą Hollywood.

Po 18 latach od ostatniego filmu, w którym pojawiły się Cameron Diaz, Drew Barrymore oraz Lucy Liu, powstanie kolejna produkcja przedstawiająca przygody Aniołków. W najnowszej wersji zagra Polka, Ella Balinska oraz gwiazdy: Kristen Stewart i Naomi Scott.

Ella Balinska i "Aniołki Charliego"

Ella Balinska ma 21 lat i urodziła się w Londynie. Jej rodzicami są hrabia Kazimierz Baliński-Jundziłł oraz była modelka, Lorraine Pascale. Piękna mulatka dopiero zaczyna karierę w Hollywood, a "Aniołki" są jej pierwszym filmem.

Ella Balinska zagra w "Aniołkach Charliego". Zobacz zdjęcia >>>

Jednak nie jest to jej pierwsza przygoda z ekranem. Widzowie mogą ją znać z roli Grace Briggs w serialu "Morderstwa w Midsomer". Trzymamy za nią mocno kciuki i mamy nadzieję, że piękna Polka podbije Hollywood.

"Aniołki Charliego"

"Aniołki Charliego" to jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. Powstał w latach 70-tych, a w 2000 roku nakręcono film. To historia trzech kobiet zajmujących się walką z przestępcami, które pracują w agencji detektywistycznej bajecznie bogatego milionera.

Myślicie, że Ella Balinska ma szansę zrobić karierę?

AW

Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.