Mila Kunis i Ashton Kutcher znają się od prawie 20 lat, ale zaiskrzyło między nimi stosunkowo niedawno. Wyznali, jak to się stało

Mila Kunis przyznała się, że pierwsza randka z Ashtonem Kutcherem była szczęśliwym przypadkiem. Wszystko przez to, że aktor umówił Kunis na randkę w ciemno.

Mila Kunis i Ashton Kutcher są małżeństwem od trzech lat, ale znają się już od niemal dwudziestu! Oboje grali w serialu "Różowe lata 70.", a ich bohaterów łączyła burzliwa miłość. 

Mila Kunis o związku z Ashtonem Kutcherem w "Armchair Expert"

Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę. Razem wychowują trzyletnią córeczkę Wyatt i półtorarocznego syna Dimitra. Jak teraz potwierdziła Kunis w wywiadzie dla "Armchair Expert", nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Aktorka przyznała, że zaczęła spotykać się z Kutcherem zupełnie przez przypadek! Kutcher umówił Kunis na randkę w ciemno z innym mężczyzną, ale jej potencjalny partner nie pojawiał się na spotkaniu. To spowodowało, że gwiazda "To tylko seks" w końcu zdecydowała się na randkę ze swoim aktualnym mężem.

Kunis wspomniała też, jak pierwszy raz powiedziała swojej mamie, że spotyka się z Kutcherem:

Mamo, muszę ci powiedzieć, że się z kimś umawiam. Musisz się przygotować, bo to Ashton Kutcher. A ona dosłownie krzyknęła po rosyjsku: "Nie pier*ol" - powiedziała Kunis. 

Niedługo później okazało się, że aktorka świetnie dogaduje się z Kutcherem i jest między nimi chemia, dlatego już w 2014 roku się zaręczyli, a w następnym roku byli już po ślubie. Aktualnie para ma dwoje dzieci

Mila Kunis i Ashton Kutcher zaprzyjaźnili się na planie serialu

Mimo że Mila Kunis i Ashton Kutcher grali parę w serialu "Różowe lata 70.", to w prywatnym życiu w tamtym czasie nie łączyło ich uczucie. Byli dobrymi przyjaciółmi, a przez osiem lat nagrywania produkcji zdążyli się całkiem nieźle poznać. 

Jeszcze w trakcie emisji serialu, około 2000 roku, oboje byli w poważnych związkach. Mila Kunis spotykała się z Macaulayem Culkinem znanym z roli Kevina w "Kevin sam w domu", natomiast Ashton Kutcher z Demi Moore, którą w końcu poślubił. 

Cały wywiad Mili Kunis dostępny jest TUTAJ

AG