Olga z "Top Model" w końcu pochwaliła się nowym partnerem. Nam przypomina aktora z "Na Wspólnej". Też to widzicie?

Na imprezie promującej "Top Model" pojawiło się wiele gwiazd, w tym Joanna Krupa, Marcin Tyszka oraz Olga Kaczyńska, uczestniczka poprzedniej edycji, która zaskoczyła wszystkich, pozując na ściance z nowym partnerem.

Nowa edycja "Top Model" już jesienią. Jednak już teraz obyła się impreza promująca kolejny sezon programu. Wśród gwiazd pojawili się nie tylko Joanna Krupa i Marcin Tyszka, ale też zwyciężczyni drugiej edycji "Top ModelOlga Kaczyńska.

Impreza "Top Model". Olga Kaczyńska pochwaliła się nowym chłopakiem

Olga Kaczyńska - modelka, którą uwielbiała Joanna Krupa - pojawiła się na imprezie promującej nowy sezon "Top Model" w towarzystwie przystojnego rudzielca. Jest to jej nowy partner. Jak widać Kaczyńska pogodziła się już z rozstaniem z przystojnym Mateuszem Jarzębiakiem, nazywanym też "Góralem".

"Top Model" - Olga Kaczyńska okazywała czułość partnerowi podczas imprezy 

Olga Kaczyńska pozowała z chłopakiem na ściance. Para trzymała się za ręce, a chemia między nimi była widoczna gołym okiem. Nie są to pierwsze zdjęcia, na których modelka "Top Model" chwali się partnerem. Na Instagramie Kaczyńskiej jest klika zdjęć, na których się obejmują. 

OLGA KACZYŃSKA Z "TOP MODEL" Z CHŁOPAKIEM. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Nowa miłość modelki przypomina nam Daniela z "Na Wspólnej", w którego wciela się Michał Tomala. Też widzicie to podobieństwo? 

AG

Metamorfozy uczestniczek 'Top Model'. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.