Omar Sangare był gwiazdą "Złotopolskich" i "Miodowych lat". Co u niego? Paparazzi przyłapali go z młodym mężem w Sopocie

Omar Sangare stał się popularny za sprawą serialu "Złotopolscy". Dziś aktor robi karierę w USA, gdzie jest wykładowcą na prestiżowej uczelni Williams College w Massachusetts.

Omar Sangare zaistniał w polskiej telewizji pod koniec lat 90' dzięki roli w serialu "Złotopolscy". Aktor zagrał również w innych popularnych w tym czasie produkcjach, takich jak "Miodowe lata" "Gry uliczne". Omar Sangare ma na swoim koncie również wiele ról w spektaklach Teatru Telewizji. Polska publiczność pokochała go za występy w programie "Szymon Majewski show", gdzie parodiował m.in. Tinę Turner czy Franka Sinatrę. 

Omar Sangare - czym się dziś zajmuje? 

Omar Sangare w 1997 roku po raz pierwszy wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Aktorowi tak spodobał się Nowy Jork, że klika lat później postanowi w nim zamieszkać na stałe.

Dziś aktor robi teraz karierę własnie w USA. Jest wykładowcą prestiżowej uczelni Williams College w Massachusetts na wydziale sztuk teatralnych. 

Omar Sangare nie zrezygnował jednak z aktorstwa. Co więcej jest organizatorem dużych festiwali teatralnych, takich jak Festiwal Teatralny Dialogue ONE czy United Solo Europe.

Omar Sangare życie prywatne

Omar Sangare w 2015 roku wziął ślub ze swoim partnerem, z którym wcześniej był przez cztery lata. Ślubem pochwalił się w jednym z wywiadów dla TVN

Obiecałem sobie, że w którymś momencie poukładam swoje życie i to mi się udało. Spotkałem człowieka, który obudził moje emocje i obudził prawdę o moich emocjach. Dzisiaj już jesteśmy po - wyznał wtedy aktor. 

Aktor od czasu do czasu wraca do Polski. Był m.in. w Rzeszowie, by uczestniczyć w Marszu Równości. Teraz wraz z młodszym mężem przebywa nad polskim morzem. Zdjęcia zobaczycie, klikając w link poniżej:

OMAR SANGARE. JAK DZIŚ WYGLĄDA? ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

AG

Zobacz wideo

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.