Zauważyliście, że Meghan i książę Harry zmienili swoje zachowanie w miejscach publicznych? Jest na to sensowne wytłumaczenie

Meghan Markle i książę Harry jeszcze przed ślubem delikatnie okazywali sobie uczucia. Teraz próżno szukać ich czułych gestów. Można to sensownie wytłumaczyć.

Meghan Markle ma już za sobą wyjścia z samą Elżbietą II. Ostatnio księżna pojawiła się na oficjalnym wydarzeniu wraz z księciem Harrym i jego babcią. Można zauważyć, że ich zachowanie od ślubu znacznie się zmieniło.

Meghan Markle i książę Harry już nie okazują sobie czułości

Jeszcze przed zawarciem małżeństwa, Meghan Markle i książę Harry często okazywali sobie uczucia, między innymi trzymając się za ręce. Podczas ostatniego wyjścia nawet raz się nie dotknęli. Niektórzy zauważyli, że ich mowa ciała przypomina zachowanie księżnej Kate i księcia Williama. Para zawsze powstrzymuje się od prywatnych czułości podczas oficjalnych wyjść. 

Warto zaznaczyć, że to nie wina protokołu. Ten nie stwierdza, że książęce pary nie mogą się dotykać. Specjalistka od etyki Myka Meier uważa jednak, że wygląda to bardzo profesjonalnie i jest w dobrym guście. 

Meghan Markle robi jednak wyjątki 

Choć próżno szukać gestów okazujących miłość, Meghan Markle czasem pozwala sobie na odrobinę luzu. Podczas imprezy w ogrodzie pałacowym położyła dłoń na plecach Harry'ego, a na Royal Ascot delikatnie muskała go ramieniem. 

Meghan Markle złamała książęcą etykietę?Meghan Markle złamała książęcą etykietę? fot.Facebook/Meghan, Duchess of Sussex

Meghan Markle ma długą listę zasad, które musi opanować

Ślub Meghan Markle z księciem Harrym całkowicie odmienił jej życie. Księżna Sussex jeszcze przed zaślubinami musiała spełnić kilka warunków, żeby dołączyć do królewskiej rodziny. Do czego musiała się dostosować? M.in. Meghan musiała usunąć wszystkie konta w mediach społecznościowych. Ma też zakaz robienia selfie. Księżna nie może samotnie wychodzić poza teren pałacu - o zakupach czy spacerze w pojedynkę może zapomnieć. Jeśli chodzi o kolor paznokci, nie może wybierać jaskrawych barw, a jedynie takie, które wyglądają naturalnie. Co zabawne, Meghan Markle nie może pójść spać wcześniej niż... królowa. O reszcie zasad przeczytacie w naszym tekście Meghan Markle ma listę zasad, których musi przestrzegać po ślubie. Co może, a czego nie?

Życie księżnej nie jest łatwe, prawda? 

JT