"Lewa" pierwszy raz komentuje przegraną Polski w meczu z Kolumbią. Stanęła w obronie męża

Anna Lewandowska po raz pierwszy odniosła się do porażki męża na meczu Polska - Kolumbia. Jej słowa nikogo nie zdziwią.

Minęły dwa dni od kolejnego nieudanego meczu naszej reprezentacji. Po drugiej porażce fani nie pozostawili suchej nitki na piłkarzach. Fala krytyki była tak duża, że Anna Lewandowska zablokowała możliwość komentowania na swoim Instagramie, by uniknąć czytania niepochlebnych komentarzy.

Anna Lewandowska komentuje mecz Polska - Kolumbia

Teraz trenerka pierwszy raz zabrała głos po meczu Polska - Kolumbia. Chyba nikogo nie zdziwi to, że stanęła w obronie męża.

Lewandowska komentuje porażkę mężaLewandowska komentuje porażkę męża Instagram/annalewandowskahpba

To nie wszystko. Dodała też zdjęcie, na których jest w objęciach męża. Pod tą fotografią również znalazł się powyższy opis.

 

Lewa już wczoraj pokazała swoje wsparcie dla męża. Na instagramowych profilach wielu gwiazd i celebrytów pojawiło się zdjęcie naszego kapitana drużyny. Tym sposobem znani ze świata show-biznesu dali znać, że mimo wszystko są z naszą drużyną. Trenerka zlajkowała wszystkie te posty.

Lewandowska wspiera mężaLewandowska wspiera męża screen/Instagram

Anna Lewandowska wspiera męża na Mundialu

Lewandowska cały czas trzymała kciuki za Roberta Lewandowskiego i drużynę podczas rozgrywek w Rosji. Na znak solidarności zrobiła sobie fryzurę nawiązującą do meczu. Po rozgrywce czekała do ostatniej chwili na trybunach, żeby ucałować męża, a następnie podbiegła za nim aż pod autokar. Niestety, nie mogła pojawić się na meczu Polska-Kolumbia, ale wtedy wiernie kibicowała z domu.

MT