Lewandowski już miał odjeżdżać do Soczi. Ale do barierek podbiegła Ania. Nie mogli się rozstać. Tylko u nas te zdjęcia

Anna Lewandowska na wtorkowym meczu Polska-Senegal kibicowała naszej drużynie na trybunach. Po porażce pocieszała męża przed autokarem. Takie zdjęcia tylko u nas.

Polska w fatalnym stylu przegrała wtorkowy mecz z Senegalem na Mundialu w Rosji 2018. Nic więc dziwnego, że zawodnicy mieli nie za wesołe miny. Porażkę mocno przeżył Robert Lewandowski, którego pocieszała żona, Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska na Mundialu 2018

Anna Lewandowska do ostatniej chwili dawała wsparcie swojemu mężowi. Po zakończeniu spotkania z Senegalem, kamery zarejestrowały moment, w którym po porażce na boisku "Lewy" podszedł do swojej ukochanej i dali sobie całusa.

>Anna Lewandowska pociesza Roberta Lewandowskiego po meczu Polska-Senegal<

Jednak to nie był koniec ich czułości. Anna Lewandowska podeszła pod autobus, którym miał odjechać kapitan naszej drużyny i przytulała męża przez barierki. Na zdjęciach widać, że ciężko było jej rozstać się z przygnębionym Lewandowskim i chciała być blisko niego.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska zawsze się wspierają

Nie jest tajemnicą, że Anna jest najwierniejszą fanką swojego męża. W wywiadach często podkreśla, jaka jest z niego dumna - tak było m.in. w przypadku wydania jego pierwszej biografii. Anna Lewandowska nie ukrywa też, że Robert Lewandowski to jej najbliższy przyjaciel, z którym łączy ją silna więź i ogromne zaufanie. Zdjęcia, które są w naszej galerii, są na to dowodem.

> Robert Lewandowski komentuje porażkę z Senegalem <

AW

Więcej o: