Piłkarze zarabiają nie tylko na piłce nożnej. Te kwoty przyprawiają o zawrót głowy! Który zgarnia najwięcej?

Zarobki polskich piłkarzy nie są małe. Te kwoty przyprawiają o zawrót głowy! Domyślacie się, kto jest pierwszy na liście najlepiej zarabiających polskich piłkarzy?
Robert Lewandowski nowa fryzura Robert Lewandowski nowa fryzura ALEXANDER NEMENOV

Ile zarabia Robert Lewandowski?

Robert Lewandowski znalazł się na pierwszym miejscu na liście najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Według "Super Expressu" rocznie zgarnia nawet 100 milionów złotych! Najwięcej zysku przynosi mu gra w klubie Bayern Monachium, w którym rocznie zarabia 15 milionów euro.

"Lewy" zarabia nie tylko na piłce nożnej. Zarabia na swoich inwestycjach, a także występuje w licznych kampaniach. Mogliśmy go widzieć w reklamie Head&Shoulders czy w kampanii marki Vistula. 

13.06.2018 Rosja , Soczi . Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej . Od lewej: Dawid Kownacki , Rober Lewandowski , Grzeogrz Krychowiak podczas pierwszego treningu reprezentacji Polski w bazie treningowej . 
Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
SLOWA KLUCZOWE:
pilka nozna reprezentacja mundial mistrzostwa swiata w Rosji /FR/
KUBA ATYS

Jego zarobki mogą jeszcze znacznie się zwiększyć. A to dlatego, że piłkarzem od dłuższego czasu interesuje się Real Madryt oraz angielskie kluby. Taki transfer wiązałby się dla niego z ogromnym zyskiem.

Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański  w Arłamowie, 30 maja 2018 Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański w Arłamowie, 30 maja 2018 FOT. KUBA ATYS

Ile zarabia Wojciech Szczęsny?

Zarobki Wojciecha Szczęsnego również mogą przyprawić o zawrót głowy? Ile zarabia nasz bramkarz? 113,7 milionów - tyle zarobił w latach 2009-2016. Duży zysk przyniosła mu gra w klubie Arsenal Londyn. Media donoszą, że obecnie Szczęsny w Juventusie Turyn rocznie zarabia ponad 23 miliony złotych. 

30.05.2018  Arlamow .  Wojciech Szczesny i Lukasz Fabianski podczas porannego treningu na zgrupowaniu przed mistrzostwami Swiata w Rosji . Fot . Kuba Atys / Agencja Gazeta
SLOWA KLUCZOWE:
pilka nozna mistrzostwa swiata w Rosji mundial reprezentacja zgrupowanie sport /FR/
FOT. KUBA ATYS

Polska - Litwa mecz towarzyski Polska - Litwa mecz towarzyski REPORTER/EAST NEWS

Ile zarabia Grzegorz Krychowiak?

Trzeci na liście najbogatszych polskich piłkarzy uplasował się Grzegorz Krychowiak ze swoimi 20 milionami złotych. Krychowiak dwa lata temu przeszedł z Sevilli do Paris Saint-Germain i podpisał rekordowy kontakt.

12.06.2018  Warszawa . Grzegorz Krychowiak , Lukasz Teodorczyk , Thiago Cionek podczas meczu towarzyskiego Polska Litwa na Stadionie Narodowym . Fot . Kuba Atys / Agencja Gazeta
Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

W ubiegłym roku piłkarz wzbogacił się o podobną kwotę, jaką zgarniał we francuskim klubie, czyli ok. 20 milionów złotych.

Kamil Glik Kamil Glik KUBA ATYS

Ile zarabia Kamil Glik?

Kamil Glik bardzo dużo zyskał podpisując kontrakt z AS Monaco, w którym odnosi wiele sukcesów. W sezonie 2016/17 zdobył z Monaco mistrzostwo Francji, a także dotarł do finału Pucharu Ligi Francuskiej, półfinału Pucharu Francji oraz półfinału Ligi Mistrzów.

Kamil jest niezwykle ważnym piłkarzem Monaco. Autorytetem w szatni i na boisku. Potrzebny nie tylko w meczach, ale także do wychowywania młodszych piłkarzy. Jest tu jednym z szefów. Szybko wywalczył sobie pozycję i autorytet. Nauczył się francuskiego. Można powiedzieć, że jest wzorem, dlatego postanowiono to docenić - wyznał jego agent Jarosław Kołakowski.

18.06.2018 Rosja , Moskwa . Kamil Glik podczas treningu reprezentacji Polski przed meczem Polska - Senegal na Mistrzostwach Swiata w Rosji . Fot . Kuba Atys / Agencja Gazeta
Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Za grę w AS Monaco Kamil Glik zarabia rocznie 3,5 miliona euro. To nie wszystko. Dodatkowo może liczyć na premię w wysokości ok. miliona euro.

Arkadiusz Milik Arkadiusz Milik Fot. arekmilik/Instagram

Ile zarabia Arek Milik?

Arek Milik, choć jest jednym z młodszych piłkarzy, to zarabia całkiem sporo. Mimo tego, że od Euro 2016 zmaga się z poważnymi kontuzjami, to nadal jest jednym z lepiej opłacanych piłkarzy. Na co dzień gra w Napoli, gdzie rocznie zarabia ponoć nawet 12 milionów złotych. 

25.06.2016  Saint Etienne . Arkadiusz Milik podczas serii karnych podczas meczu 1 / 8 finalu  Polska - Szwajcaria na Mistrzostwach Europy . Fot . Kuba Atys / Agencja Gazeta
SLOWA KLUCZOWE:
pilka nozna reprezentacja EURO /FR/
KUBA ATYS

Kuba Błaszczykowski Kuba Błaszczykowski Instagram.com/ kuba.blaszczykowski

Ile zarabia Kuba Błaszczykowski?

Kuba Błaszczykowski w latach 2007-2016 zarobił 87,6 mln złotych. W ubiegłym roku jego konto zasiliło się o 12 milionów złotych. 

Zarabia ok. 2,5 mln brutto za sezon, a do tego dochodzą udział w reklamach i premie w reprezentacji Polski - podaje "SE".

05.10.2017  Erywan. Jakub Blaszczykowski podczas meczu eliminacji Mistrzostw Swiata Polska - Armenia . Kuba Atys / Agencja Gazeta
Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Ile zarabia Łukasz Piszczek?

Łukasz Piszczek w ubiegłym roku przedłużył kontrakt z klubem Borussia Dortmund, gdzie rocznie zgarnia 11 milionów złotych. Dotychczas, w latach 2007-2016 zarobił aż 64,8 mln. 

13.06.2015  Warszawa . Lukasz Piszczek podczas meczu eliminacyjnego mistrzostw Europy Polska - Gruzja .
Fot . Kuba Atys / Agencja Gazeta
SLOWA KLUCZOWE:
pilka nozna reprezentacja /FR/
KUBA ATYS

Łukasz Fabiański Łukasz Fabiański BT Sport Score

Ile zarabia Łukasz Fabiański?

Bramkarz, Łukasz Fabiański, na co dzień gra w klubie Swansea City. Dzięki temu, rocznie jego konto zasila się o 7,5 miliona złotych. Fabiański w latach 2007-2016 zarobił 61 milionów złotych.  

26.03.2017 Podgorica , Czarnogora . Lukasz Fabianski podczas meczu eliminacji Mistrzostw Swiata Czarnogora - Polska . 
Fot . Kuba Atys / Agencja Gazeta
SLOWA KLUCZOWE:
pilka nozna reprezentacja /FR/
KUBA ATYS

Piotr Zieliński Piotr Zieliński sport.pl

Ile zarabia Piotr Zieliński?

O Piotrze Zielińskim zrobiło się głośno dość niedawno. Piłkarz odnosi sukcesy nie tylko w kadrze, ale też w klubie Napoli. Jego gra jest docenia, a piłkarz zarabia niemałe pieniądze. Rocznie jest to ok. 1,5 miliona euro.

08.06.2018 Poznan , INEA Stadion . Mecz pilki noznej Polska - Chile . 
Fot. Jedrzej Nowicki/Agencja Gazeta
SLOWA KLUCZOWE:
chile mecz pilka nozna polska reprezentacja towarzyski
JĘDRZEJ NOWICKI

Ile zarabia Kamil Grosicki?

Kamil Grosicki to jeden z bardziej znanych szerszej publiczności polskich piłkarzy. Jest też uważany za jednego z lepszych pomocników. Grosicki, który obecnie gra w angielskim klubie Hull City, jest w stanie rocznie zarobić nawet 4,3 miliona złotych.

08.10.2017  Warszawa. Kamil Grosicki  podczas meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Swiata Polska - Czarnogora . Kuba Atys / Agencja Gazeta
SLOWA KLUCZOWE:
pilka nozna reprezentacja /FR/
KUBA ATYS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.