Dostała autograf od Roberta Lewandowskiego, teraz musi zapłacić grzywnę

Mundial 2018 w pełni. Jutro mecz Polska-Senegal. Tymczasem pewna kobieta zdobyła autograf Roberta Lewandowskiego, ale teraz może tego żałować. Kapitan reprezentacji Polski złożył jej podpis w paszporcie, za co będzie musiała zapłacić grzywnę.

Jeszcze przed meczem Polska-Senegal, po treningu polskiej reprezentacji w Soczi, piłkarze rozdawali autografy. Jednej z fanek udało się zdobyć podpis od kapitana drużyny, Roberta Lewandowskiego. Ponieważ Rosjanka nie miała przy sobie żadnej kartki papieru, poprosiła o autograf na... paszporcie. 

Przed meczem Polska-Senegal. Robert Lewandowski złożył autograf na paszporcie. Dokument do wymiany 

Jak poinformowała "Komsomolskaja Prawda", dokument stracił tym samym ważność. Właścicielka nie tylko musi go teraz wymienić, lecz także zapłacić grzywnę za uszkodzenie dokumentu.

Jak tłumaczyła swoją decyzję w rozmowie z dziennikiem? Jej zdaniem tej strony dokumentu, na której złożył podpis Robert Lewandowski, zwykle nikt nie ogląda.

Robert LewandowskiRobert Lewandowski AgencjaGazeta

Mundial 2018. Polska - Senegal już jutro!

Robert Lewandowski i pozostali kadrowicze Adama Nawałki swój pierwszy mecz na mundialu w Rosji rozegrają już we wtorek, 19 czerwca. Mecz Polska-Senegal zacznie się o 17:00. Trzymamy kciuki za debiut naszej reprezentacji na mistrzostwach świata w piłce nożnej! 

WJ

Więcej o: