Doda w tej samej sukience, co Rozenek. Ale to "Perfekcyjna" była pierwsza. Piosenkarka skomentowała to po mistrzowsku

Doda i Małgorzata Rozenek założyły tę samą sukienkę i pokazały w nich zdjęcia na Instagramie. Jednak "Perfekcyjna" zrobiła to pierwsza. Piosenkarka została zapytana o to fanów i odpowiedziała w swoim stylu.

Wielokrotnie mówiono, że Małgorzata Rozenek naśladuje styl Dody i chce się upodobnić do byłej żony swojego obecnego męża. Wszystko zmieniło się, kiedy na profilu instagramowym piosenkarki pojawiło się jej zdjęcie w różowej sukience. Fani szybko się zorientowali, że fotografią w identycznej sukience pochwaliła się miesiąc wcześniej prowadząca "Projekt Lady". Jakby tego było mało, obie gwiazdy pozują na zdjęciach w podobny sposób, a u ich boku obecni są mężowie.

Doda komentuje Małgorzatę Rozenek

Fani od razu zasypali wokalistę komentarzami i pytaniami. Choć wiele osób uznało, że Doda wygląda w sukience lepiej niż Małgorzata, wciąż zarzucali jej, że ta podpatrzyła stylizację u Rozenek.

Chyba identyczny komplet na Gośce widziałam gdzieś kiedyś - napisała jedna z fanek Dody.

Piosenkarka postanowiła odpowiedzieć. Jak? Zrobiła to w swoim stylu i po mistrzowsku!

Jak pokazuje życie, lubimy się wymieniać tym i owym.

Doda i Małgorzata Rozenek Majdan - walka o stylistę

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu światło dzienne ujrzał spór o stylistę między Dodą Małgorzatą Rozenek. Ponoć wokalistka zaproponowała mu współpracę, a ten odpisał jej, że inne klientki zakazały mu takich zleceń. Doda opublikowała wtedy screeny tych rozmów. W krążących po sieci SMS-ach pada imię i pierwsza litera nazwiska Małgorzaty Rozenek.

 
 

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.