Doda w tej samej sukience, co Rozenek. Ale to "Perfekcyjna" była pierwsza. Piosenkarka skomentowała to po mistrzowsku

Doda i Małgorzata Rozenek założyły tę samą sukienkę i pokazały w nich zdjęcia na Instagramie. Jednak "Perfekcyjna" zrobiła to pierwsza. Piosenkarka została zapytana o to fanów i odpowiedziała w swoim stylu.

Wielokrotnie mówiono, że Małgorzata Rozenek naśladuje styl Dody i chce się upodobnić do byłej żony swojego obecnego męża. Wszystko zmieniło się, kiedy na profilu instagramowym piosenkarki pojawiło się jej zdjęcie w różowej sukience. Fani szybko się zorientowali, że fotografią w identycznej sukience pochwaliła się miesiąc wcześniej prowadząca "Projekt Lady". Jakby tego było mało, obie gwiazdy pozują na zdjęciach w podobny sposób, a u ich boku obecni są mężowie.

Doda komentuje Małgorzatę Rozenek

Fani od razu zasypali wokalistę komentarzami i pytaniami. Choć wiele osób uznało, że Doda wygląda w sukience lepiej niż Małgorzata, wciąż zarzucali jej, że ta podpatrzyła stylizację u Rozenek.

Chyba identyczny komplet na Gośce widziałam gdzieś kiedyś - napisała jedna z fanek Dody.

Piosenkarka postanowiła odpowiedzieć. Jak? Zrobiła to w swoim stylu i po mistrzowsku!

Jak pokazuje życie, lubimy się wymieniać tym i owym.

Doda i Małgorzata Rozenek Majdan - walka o stylistę

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu światło dzienne ujrzał spór o stylistę między Dodą Małgorzatą Rozenek. Ponoć wokalistka zaproponowała mu współpracę, a ten odpisał jej, że inne klientki zakazały mu takich zleceń. Doda opublikowała wtedy screeny tych rozmów. W krążących po sieci SMS-ach pada imię i pierwsza litera nazwiska Małgorzaty Rozenek.

KS

Więcej o:
Komentarze (15)
Doda w tej samej sukience, co Rozenek. Piosenkarka komentuje po mistrzowsku
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 8

  A ja mysle ze w takiej samej a nie w tej samej !

 • Gość: Natura

  Oceniono 4 razy 4

  Nie prawda.Doda miala ja pierwsza..Rodzenkowa na siłę chce sie upodobnic do Dody.ale daleko jej do nie we wszystkim

 • Gość: Xixi

  Oceniono 4 razy 2

  Obie wygladaja bardzo fajnie

 • Gość: fifka

  Oceniono 1 raz 1

  EEE tam Doda nie dorasta do pięt...a poza tym żal pupe ściska ,że Radzio już nie jej...Ten mąż to stary brzydal...fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

 • Gość: Hk

  Oceniono 9 razy 1

  Desperacja. Rabczewska nie umie przeboleć Majdana od lat (przez niego pobiła Jarosińską), teraz zaczepia jego obecną żonę. Na bank śledzi ich na instagramie i specjalnie założyła tą sukienkę, żeby znowu sprowokować jakąkolwiek reakcję, a z ich strony dalej cisza. To chyba najlepszy i najboleśniejszy sposób na taką osobę: kompletnie ją zignorować. Doda musi chyba być bardzo nieszczęśliwa w swoim nowym małżeństwie, skoro zamiast na obecnym ukochanym(?), skupia się tylko na tym, jak zagrać na nosie byłemu i jego partnerce.

 • Gość: Ala

  0

  Doda nie może przeboleć Majdana? Bzdura sama bo zostawiła ! Ma go gdzieś i żyje swoim życiem to Gośka ma jakąś paranoję na Dody punkcie

 • Gość: Kim

  0

  Same nie ubierają się, tylko mają swoich stylistów, którym za to płacą. Jakby na świecie tylko ta jedna sukienka była. Dziwne. A Majdan, to przecież zwykły kopacz piłki - taki chłopiec jeszcze. Doda ma teraz naprawdę fajnego i dojrzałego faceta. Jeśli ktoś tu jest zazdrosny to chyba tylko Majdanowie. Bez Dody obydwoje nie zabłysnęliby na dłużej w mediach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX