Małgorzata Rozenek przez przypadek potwierdziła, że powiększyła piersi! Inne gwiazdy chętniej o tym mówią. Różnicę widać od razu

Małgorzata Rozenek-Majdan w swoim programie pt. "W dobrym stylu" przez przypadek przyznała się do powiększenia biustu. Co więcej, sam zabieg poleciła wszystkim innym kobietom. Które inne gwiazdy nie kryły się z tym, że pomogły naturze?
Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan KAPIF.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek nigdy nie przyznała się do operacji piersi. W zeszłym roku otwarcie wyznała, że zdecydowanie poleca tego typu zabiegi. To pierwsza taka deklaracja Perfekcyjnej. Wcześniej gwiazda unikała tematu, jednak nietrudno zauważyć, że gdzieniegdzie jest jej znacznie więcej.

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Newspix, Kapif.pl

Natalia Siwiec

W przeciwieństwie do Małgorzaty Rozenek-Majdan, Natalia Siwiec nigdy nie ukrywała, że pomogła naturze. Już na samym początku swojej popularności od razu wyznała, że poprawiała piersi.

Namawiam wszystkie kobiety, że jak chcą sobie coś zrobić, to dlaczego nie - mówiła wtedy celebrytka.

Honorata Skarbek Honorata Skarbek Screen: Instagram.com/honkabiedronka, WBF

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek dość długo nie przyznawała się do powiększenia piersi. Jej fani jednak od razu zauważyli dużą zmianę w wyglądzie piosenkarki. W końcu powiedziała, że przeszła operację i dzięki niej już w pełni siebie akceptuje.

Po tym jak się na to zdecydowałam, w 100 % akceptuję siebie! Wszystko się zgadza, polecam. Wiadomo, że chciałabym być szczuplejsza, zgrabniejsza, mieć mniejszy cellulit, mieć gęstsze i dłuższe włosy, a tym samym - nie musieć doczepiać kilograma, ale cóż... wszystko z przymrużeniem oka - napisała kiedyś Skarbek na swoim kanale na YouTube.

Przy okazji poleciła zabieg wszystkim innym kobietom.

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska East News/ Instagram.com/Ewa Chodakowska/ Screen

Ewa Chodakowska

Kiedyś nie akceptowałam siebie... Patrzyłam w lustro i widziałam mnóstwo niedoskonałości... Postanowiłam coś zmienić! Na pierwszym miejscu listy poprawek pojawił się biust... Pomyślałam: TAK! Kiedy powiększę sobie biust, to z pewnością będę miała więcej pewności siebie. Na pewno tez bardziej się będę sobie podobać! Nie mogłam się doczekać tej zmiany Hmm... Po operacji spojrzałam na siebie i znów zauważyłam coś co powinnam zmienić, nie doceniłam tego, co zmienione już zostało... Podrapałam się wtedy po głowie i pomyślałam: czy to się kiedyś kończy? Czy aby przypadkiem nie wpadam w pułapkę 'poprawek', które sprowadzają kobiety do wyglądu rodem z taśmy fabrycznej? - napisała kiedyś Ewa Chodakowska w mediach społecznościowych.

Trenerka poprawiła biust w 2001 roku, a zrobiła to z... zazdrości. Jej siostra miała miseczkę D.

Najpewniej na decyzje wpłynął naturalny biust rozmiaru D mojej starszej siostry - wyznała.

Joanna Krupa Joanna Krupa EAST NEWS, Instagram.com/ joannakrupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa dwa razy poprawiała biust. Podczas pierwszej operacji powiększyła piersi, później jednak zdecydowała się wrócić do naturalnego rozmiaru.

Dwa razy miałam korygowany biust. Pierwszy raz, gdy usłyszałam, że aby osiągnąć karierę w modelingu, musi być większy. Jednak potem zrozumiałam, że jest zbyt duży i pożałowałam tej decyzji. Skorygowałam go jeszcze raz i wróciłam do naturalnego rozmiaru. Myśląc o zdrowiu, radziłabym dziewczynom korzystać z dobrze dobranych kosmetyków zamiast z chirurgii plastycznej - wyznała Joanna Krupa w rozmowie z miesięcznikiem Cosmopolitan.

Deynn Deynn Instagram.com/ Deynn

Deynn

Gdy Deynn zaczęła intensywniej ćwiczyć na siłowni, postanowiła powiększyć piersi.

Z dużego, jędrnego, pięknego, wręcz książkowego D po diecie i ćwiczeniach mam... coś małego, brzydkiego i 2-3 razy mniejszego... w przyszłości myślę o debiutach na scenie... - napisała o swojej decyzji.

Na nowe piersi blogerka wydała 17 tys.

Mandaryna Mandaryna EAST NEWS, KAPIF.pl

Mandaryna

Mandaryna powiększyła piersi, ponieważ zamiast nich miała "dwa ziarenka". W jednym z wywiadów zdradziła, ile wydała na nowy biust:

Silikonowe cycki kosztują 15 tyszczy... - powiedziała.

Później rozebrała się w magazynie dla panów i jak sama przyznała "nie po to tyle na nie wydała, żeby ich nie pokazać w CKM-ie".

Iwona Węgrowska Iwona Węgrowska KAPIF.pl

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska powiększyła piersi w wieku 20 lat.

Miałam tylko jedną operację plastyczną biustu i mam zrobione usta - wyznała kiedyś w rozmowie z Faktem. 

Miała wrażenie, że jej biust nie jest wystarczająco jędrny. Po operacji czuła się bardziej kobieco:

Zrobiłam to tylko i wyłącznie dla siebie. Czułam się przede wszystkim lepiej psychicznie. Wcześniej czułam się nieatrakcyjna, niektóre sukienki źle na mnie leżały i to mnie męczyło - mówiła w tabloidzie.

Więcej o: