Nie, to nie jest Małgorzata Rozenek. To partnerka polskiego piłkarza. Poznajecie?

Na głównym zdjęciu nie pozuje Małgorzata Rozenek, choć na pierwszy rzut oka tak mogłoby się wydawać. Poznajecie, kto szykuje się na mundial?

Kochani miłego wieczoru. Jutro ruszam do Moskwy - taki podpis pojawił się pod zdjęciem, które zobaczyliśmy na Instagramie.

Na początku myśleliśmy, że to Małgorzata Rozenek wybiera się na mecz Polska-Senegal. Ale szybko zorientowaliśmy się, że na zdjęciu nie pozuje "Perfekcyjna", tylko... Jessica Ziółek, partnerka Arka Milika. Mylić mogą przede wszystkim włosy, które wyglądają, jak włosy Rozenek.

 

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik

Jessica Ziółek i Arek Milik są związani ze sobą od kilku lat. Ma 23 lata, a popularność zapewnił jej nie tylko związek z reprezentantem Polski w piłce nożnej, ale również występ w "Sekretach chirurgii". Ziółek mówiła wtedy, że nie ma szans na prawdziwą karierę, jeśli nie znajdzie się na stole operacyjnym. Niedawno głośno było też o jej wpadce na antenie TVN24. Jessica sama nie wiedziała, jak mają przedstawić ją dziennikarze. 

Dziś mecz Polska-Senegal 

Już o 17:00 rozpocznie się mecz Polska-Senegal. Zapewne na trybunach zobaczymy nie tylko Jessicę Ziółek, ale też inne WAG's. Pewne jest, że do Moskwy wyleciała już Anna Lewandowska. Jaki wynik obstawiacie?

JT 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.