Pola Lis na mecz Polska-Senegal pojechała z chłopakiem. Nie zabrakło jednak przyzwoitki. W tej roli... Tego się nie spodziewacie

Mundial 2018. Mecz Polska-Senegal. Na trybunach stadionu Spartak w Moskwie pojawiła się Pola Lis z chłopakiem, Kamilem Grabarą. U ich boku nie zabrakło jednak Tomasza Lisa.

Wtorkowy mecz Polska-Senegal niestety nie poszedł po naszej myśli. Polska reprezentacja przegrała w Moskwie z wynikiem 2:1. Piłkarze i kibice nie kryją rozczarowania.

A fanów polskich fanów tego wieczoru w Rosji nie brakowało. Na trybunach pojawiły się oczywiście tzw. WAGs, czyli Anna Lewandowska, Dominika Grosicka czy też Marta Glik. Nie jest tajemnicą, że wielką fanką futbolu jest też córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin, Pola Lis, która na meczu pojawiła się w towarzystwie swojego nowego chłopaka, Kamila Grabary. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Pola Lis i Kamil Grabara 

Wybrankiem Poli Lis jest Kamil Grabara, dobrze zapowiadający się polski bramkarz. Mimo że ma dopiero 19 lat, od dwóch lat zasila szeregi młodzieżowej kadry klubu FC Liverpool. 

Są blisko, mają wspólne pasje, oboje są młodzi, więc to że się spotykają nie powinno nikogo dziwić - doniósł informator Pudelka.

Pola Lis na początku czerwca opublikowała na Instagramie wideo, w którym potwierdziła, że spotyka się Grabarą.

Mecz Polska - Senegal

Polska przegrała z Senegalem 1:2. To pierwszy mecz polskiej reprezentacji w fazie grupowej mundialu. Pierwszy gol był samobójczym w wykonaniu Thiago Cionka. Następnie w 60. minucie Niang z senegalskiej drużyny strzelił gola po kuriozalnej sytuacji na naszej połowie. Wreszcie w końcówce meczu Krychowiak strzelił gola dla Polski. 

MM