Edyta Górniak spoliczkowała Donatana. Co wydarzyło się chwilę później? Jest wideo i komentarz zza kulis

Opole 2018. Edyta Górniak spoliczkowała Donatana po tym, jak producent złapał gwiazdę za pośladki. Co wydarzyło się chwilę po incydencie? Mamy nagranie, które wszystko wyjaśnia.

Opole 2018 jeszcze długo nie da o sobie zapomnieć. Wszystko za sprawą Donatana, który złapał Edytę Górniak za pośladki pozując z gwiazdą na ściance. Piosenkarka bez chwili zawahania uderzyła producenta w twarz. Wszystko zostało zarejestrowane na krótkim filmieEdyta Górniak spoliczkowała Donatana. Miała ku temu powody.

Opole 2018. Edyta Górniak spoliczkowała Donatana - co wydarzyło się później? 

Dzisiaj wszyscy gratulują artystce błyskawicznej i słusznej reakcji. A co działo się chwilę po tym przykrym incydencie? Okazuje się, że zbulwersowana Edyta Górniak skierowała w stronę Donatana kilka słów, po czym powróciła do pozowania na ściance. Całą sytuację możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Donatan przeprosił Edytę Górniak 

Portal Natemat.pl  zdradza, że producent przeprosił piosenkarkę dwukrotnie za swoje zachowanie podczas Festiwalu w Opolu 2018.

Zaraz po tym zajściu, Donatan ją przeprosił i potem jeszcze raz ją przeprosił w garderobie. Tłumaczył, że zrobił to niechcący, automatycznie. Zapewniam, że nie będą na siebie długo obrażeni - zdradza osoba z otoczenia.

Edyta Górniak o spoliczkowaniu Donatana na Opolu 2018

Czy Edyta Górniak przyjęła przeprosiny? Nie mamy pewności. W rozmowie z Pudelkiem stwierdziła, że zachowanie Donatana było niedopuszczalne.

Są sytuacje, których nie można ignorować. Mam nadzieję, że ten gest wyznaczy granice, których nie można przekraczać.

Donatan o spoliczkowaniu

Sam Donatan opublikował na swoim Facebooku sprostowanie, w którym tłumaczy, że cala sytuacja była przez niego zaplanowana po to, aby "pobudzić ludzi do słusznej dyskusji". Czy tylko dla nas brzmi to kuriozalnie? 

Celowo pobudziłem ludzi do bardzo ciekawej-słusznej dyskusji i mam nadzieję do jeszcze słuszniejszych wniosków.

Sądząc po komentarzach, te słowa nie do końca przekonały użytkowników internetu. Większość osób uznała tłumaczenie Donatana za żenujące i wystosowane wyłącznie po to, aby obrócić wszystko na swoją korzyść.

Przypomnijmy, że po stronie Edyty Górniak stanęło tysiące osób. Oburzone zachowaniem Donatana są między innymi Dorota Wellman i Karolina Korwin-Piotrowska.

Edyta Górniak i Donatan - współpraca zawodowa

Przypomnijmy, że owocem pracy Edyty Górniak i Donatana jest utwór "Andromeda". W listopadzie 2017 roku premierę miał teledysk do singla. Dzisiaj wideo ma już 3,5 mln wyświetleń na Youtube.

KS