Opole 2018. Alicja Majewska pokazała, kto tu rządzi. Jej występ zdeklasował innych artystów. "Klasa! Wielka dama"

Opole 2018. Alicja Majewska była jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu. Jej występ bardzo przypadł widzom do gustu.

Opole 2018 powoli dobiega końca. Niedzielny koncert oceniany jest jako jeden z najlepszych dni festiwalu. Dwa poprzednie dni aż kipiały od żenady. Wszystko przez playback Krzysztofa Krawczyka, czy "świetne" żarty Rafała Brzozowskiego

Opole 2018. Alicja Majewska bezkonkurencyjna 

Nie ma wątpliwości co do tego, że największą gwiazdą Opola 2018 była Alicja Majewska. Wokalistka pojawiła się na scenie w towarzystwie Włodzimierza Korcza. Najpierw wykonała utwór "Wszystko może się stać". Prawdziwa euforia zaczęła się przy legendarnym utworze "Jeszcze się tam żagiel bieli". Wraz z Alicją Majewską śpiewał cały opolski amfiteatr. Wokalistka otrzymała nagrodę specjalną, a publiczność odśpiewała jej głośne "Sto lat". 

Majewska na scenie zachowywała się tak naturalnie i radośnie, że nie dziwimy się reakcji widzów. A tych w sieci można znaleźć sporo. 

Opole 2018. Widzowie zachwyceni Alicją Majewską 

Na Twitterze aż roi się od zachwytów nad występem Majewskiej. 

Alicja Majewska to najwspanialsza polska artystka. Ma cudowny głos, wielki optymizm, świetny kontakt ze słuchaczami i w ogóle wielki czas! Cieszę się, że wystąpiła w #Opole2018. To najjaśniejszy punkt dzisiejszego koncertu.

Alicja Majewska pokazuje młodym miejsce w szeregu. Ukłony! W końcu dobry dzień w Opolu.

Widzowie zwrócili uwagę nie tylko na sam występ, ale stylizację i ogólną formę Alicji Majewskiej. Jesteśmy co do tego absolutnie zgodni. Wokalistka zaprezentowała się w białej, klasycznej sukience, w której wyglądała bardzo elegancko. O kondycji też nie ma co dyskutować. Artystka w maju skończyła 70 lat, a takiego wyglądu mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka. Pani Alicjo, brawo!

Alicja Majewska w Opolu - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>

Opole 2018: wpadka za wpadką 

Festiwal Opole 2018 niestety upłynął głównie pod znakiem wpadek. Wspomniany playback Krzysztofa Krawczyka, czy żenujące żarty Rafała Brzozowskiego to nie wszystko. Tomasz Karolak został oceniony "gorzej od Mandaryny", Sarsa musiała borykać się z problemami, bo muzycy przestali grać, a Tomasz Kammel najwyraźniej przestraszył się Dody. 

Opole 2018: Edyta Górniak dała w twarz Donatanowi 

Najgłośniej jest jednak o Edycie Górniak, która spoliczkowała Donatana. Powód? Słynny producent złapał ją za... pupę. 

Opole 2018: W poniedziałek alternatywa

Poniedziałek (11 czerwca) to koncert alternatywny. Transmisja od 21 w TVP Kultura. Na deskach amfiteatru wystąpią artyści zaproszeni przez TVP Kultura. W koncercie znajdzie się miejsce dla wykonawców rocka, jazzu, ambitnego popu i muzyki elektronicznej. Koncert poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

Śledzicie tegoroczne Opole?

JT

Opole 2017. Polscy artyści masowo bojkotują festiwal