Opole 2018. Natalia Szroeder pokazała jędrne pośladki. Wokalistka wybrała baaardzo krótkie szorty

Opole 2018 nie było najgorętszą imprezą roku, ale temperaturę na moment skutecznie podniosła Natalia Szroeder. Wokalistka została przyłapana przez fotoreporterów w bardzo krótkich szortach odsłaniających pośladki.

Opole 2018 Natalia Szroeder przywitała w bardzo krótkich szortach. Spodenki odsłoniły fragment jędrnej pupy wokalistki. Artystka uwagę fotoreporterów na próbach przed trzecim dniem festiwalu przykuła nie tylko wystającymi spod ubrania pośladkami.

Na zdjęciach wzrok przyciągają też długie i bardzo zgrabne nogi młodej gwiazdy. Jej luźny look wyglądał świeżo, seksownie i nie jesteśmy zaskoczeni, że wzbudził takie zainteresowanie.

Natalia Szroeder ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Natalia Szroeder - występy w Opolu 2018

Natalia Szroeder w Opolu 2018 była gościem koncertów "Od Opola do Opola" i "Piosenka ci nie da zapomnieć". Wokalistka zaśpiewała m.in. swój nowy hit "Parasole". Mogliśmy ją usłyszeć także w coverze "Nic nie może wiecznie trwać" z repertuaru Anny Jantar. 23-latka na scenie, jak zawsze, prezentowała się nienagannie.

 

Opole 2018 pod znakiem wpadek. W rolach głównych: Krzysztof Krawczyk, Tomasz Karolak i Rafał Brzozowski

Trzy dni Opola 2018 przyniosły całą serię wpadek gwiazd. Pisaliśmy m.in. o playbacku Krzysztofa Krawczyka, fałszującym Tomaszu Karolaku i nieśmiesznym Rafale Brzozowskim, którego żenujące żarty przerosły cierpliwość widzów.

Opole 2018: Edyta Górniak spoliczkowała Donatana

Najgłośniej jest jednak o Edycie Górniak i Donatanie. Polska diva spoliczkowała producenta na opolskiej ściance. Jego ręka na chwilę wylądowała poniżej talii Edyty Górniak, co nie spotkało się z jej zadowoleniem.

Natalia Szroeder w związku z Quebonafide

Kilka dni temu Natalia Szroeder opublikowała film, na którym widać, jak Quebonafide kłania się przed nią i wręcza jej spory bukiet bzów. Potwierdziła tym samym plotki o trwającym od kilku miesięcy związku z raperem.

BK

Więcej o: