Opole 2018. Wpadka organizatorów festiwalu. Muzycy przestali grać podczas występu Sarsy. "Bywa tak, że zdarzają się problemy"

Opole 2018. Podczas występu Sarsy organizatorzy zaliczyli wpadkę. Na szczęście wokalistka poradziła sobie z niedogodnościami i dokończyła występ.

Opole 2018. Trzeciego dnia festiwalu, podczas koncertu "Od Opola do Opola" na scenie pojawiła się Sarsa ze swoimi utworami "Volta" oraz "Motyle i ćmy". Niestety, z powodów problemów technicznych, miała trudności w zaśpiewaniu drugiej z piosenek.

Opole 2018. Sarsa i wpadka organizatorów

Wokalistka już na samym początku wykonywania utworu "Motyle i ćmy" sygnalizowała, że ma problemy z odsłuchem. W końcu muzycy przestali grać.

OPOLE 2018 - SARSA ZOBACZ ZDJĘCIA <<<<<<<

Bywa tak, że zdarzają się problemy techniczne. Dokończycie ze mną? - rzuciła ze sceny.

Opole 2018. Problemy techniczne na koncercie Sarsy

Publiczność nie zawiodła i pomogła jej w dokończeniu utworu. Piosenkarka dokończyła utwór przy akompaniamencie gitary. Tym sposobem Sarsie udało się wybrnąć z kłopotów na scenie. TUTAJ możecie zobaczyć występ Sarsy. 

Przez trzy dni festiwalu w Opolu działo się naprawdę dużo. Doszło też do nieprzyjemnego incydentu - Edyta Górniak spoliczkowała Donatana.

Festiwal w Opolu 2018. Program na poniedziałek

Opole 2018. Harmonogram koncertów. Kto i kiedy wystąpi na festiwalu w poniedziałek?

MT

Więcej o:
Komentarze (44)
Opole 2018. Wpadka podczas występu Sarsy. Publiczność nie zawiodła!
Zaloguj się
 • sourirer

  Oceniono 33 razy 19

  Kiedyś piosenkarka nazywała sie po prostu Sława Przybylska, czy Halina Kunicka. Dzisiaj są jakieś "sarsy', a bez techniki jest kłopot ze śpiewaniem.
  Pomijam już fakt, że na festiwalu polskiej piosenki śpiewa się po angielskiemu, a każdy piosenkarz (piosenkarka) nawet przy pogodnej piosence krzywi się jakby strasznie cierpiał.
  A może cierpi ?

 • Gość: Lola

  Oceniono 24 razy 16

  Nieprzyjemnym incydentem było to, że Górniak spoliczkowała Donatana? A może jednak to, że Donata złapał ją za tyłek! Seksistowkie podejście

 • krzepki.harry

  Oceniono 23 razy 13

  Trzeba przyznać, że poradziła sobie doskonale, a zadanie śpiewania przy klasycznej gitarce, kiedy głos jest naprawdę na pierwszym planie nie jest łatwe :)

 • Gość: Autor

  Oceniono 25 razy 11

  Muzycy odmówili po prostu grania kolejnego gówna.

 • Gość: muzzik

  Oceniono 10 razy 6

  Odsłuchy zawiodły, a Sarsa śpiewała świetnie. Zupełnie inaczej niż Mandaryna, która uważa, że nikt nie zaśpiewa czysto bez odsłuchu...

 • 100-sto

  Oceniono 12 razy 6

  Całe to Opole to była farsa. Amatorszczyzna na potęgę. . Myślę, że to nie jedyny obszar w Polsce gdzie mamy festiwal bylejakości.

 • wujekdolf

  Oceniono 12 razy 6

  poziom? panie - większość tam zgromadzonych to już dawno pionu nie może uchwycić...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX