Opole 2018. Wpadka organizatorów festiwalu. Muzycy przestali grać podczas występu Sarsy. "Bywa tak, że zdarzają się problemy"

Opole 2018. Podczas występu Sarsy organizatorzy zaliczyli wpadkę. Na szczęście wokalistka poradziła sobie z niedogodnościami i dokończyła występ.

Opole 2018. Trzeciego dnia festiwalu, podczas koncertu "Od Opola do Opola" na scenie pojawiła się Sarsa ze swoimi utworami "Volta" oraz "Motyle i ćmy". Niestety, z powodów problemów technicznych, miała trudności w zaśpiewaniu drugiej z piosenek.

Opole 2018. Sarsa i wpadka organizatorów

Wokalistka już na samym początku wykonywania utworu "Motyle i ćmy" sygnalizowała, że ma problemy z odsłuchem. W końcu muzycy przestali grać.

OPOLE 2018 - SARSA ZOBACZ ZDJĘCIA <<<<<<<

Bywa tak, że zdarzają się problemy techniczne. Dokończycie ze mną? - rzuciła ze sceny.

Opole 2018. Problemy techniczne na koncercie Sarsy

Publiczność nie zawiodła i pomogła jej w dokończeniu utworu. Piosenkarka dokończyła utwór przy akompaniamencie gitary. Tym sposobem Sarsie udało się wybrnąć z kłopotów na scenie. TUTAJ możecie zobaczyć występ Sarsy. 

Przez trzy dni festiwalu w Opolu działo się naprawdę dużo. Doszło też do nieprzyjemnego incydentu - Edyta Górniak spoliczkowała Donatana.

Festiwal w Opolu 2018. Program na poniedziałek

Opole 2018. Harmonogram koncertów. Kto i kiedy wystąpi na festiwalu w poniedziałek?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.