Opole 2018. Edyta Górniak spoliczkowała Donatana. Miała ku temu powody

Opole 2018. Edyta Górniak spoliczkowała Donatana. Powodem był fakt, że producent złapał piosenkarkę za pośladki.

Opole 2018. Za nami trzeci dzień festiwalu. Na wydarzeniu pojawiły się czołowe gwiazdy polskiego show-biznesu, w tym Edyta Górniak, która zaśpiewała utwór "Andromeda", który stworzyła wspólnie z Donatanem.

Opole 2018: Edyta Górniak spoliczkowała Donatana

Chwilę przed występem na opolskiej scenie duet pozował na specjalnej ściance, gdzie nie obyło się bez skandalu. W pewnym momencie producent złapał Edytę Górniak za tyłek. Jej reakcja była błyskawiczna. Od razu wyciągnęła rękę i spoliczkowała Donatana. 

Zresztą... Sami zobaczcie:

 

Dzisiaj ta przykra dla Edyty sytuacja jest komentowana przez tysiące osób. Na szczęście artystka może liczyć na wsparcie fanów i nie tylko, którzy są bezlitośni wobec zachowania producenta.

Mogła jeszcze mocniej, bo gorszego buraka i chama niż ten prostak nie ma! Go Edi!!!!

Jeszcze bym mu poprawiła!

Porażka!!!

- czytamy pod filmem zamieszczonym na Youtube.

Co więcej, sprawę komentują także polskie gwiazdy. Głos zabrała między innymi Karolina Korwin-Piotrowska.

Edyta Górniak daje w Opolu w pysk jednemu panu, któremu rączka się zsunęła zbyt blisko jej pupy. Ten pan to Donatan. Podobno gwiazdor. Video jest do obejrzenia na @youtube

Dziennikarka ma nadzieję, że reakcja Edyty będzie przykładem dla innych kobiet, które spotkała, czy też spotka równie przykra sytuacja.

Brawo Edyta, dajesz super przykład! Niech inne dziewczyny, kobiety wezmą z Ciebie przykład. Niech walczą. Niech nie pozwalają sobą pomiatać, niech nie dają się uprzedmiotawiać. Jeszcze raz mega propsy! Większość kobiet/ dziewczyn pewnie by to zignorowała, choćby ze strachu, żeby nie usłyszeć „coś ty taka sztywna?”, trzeba do tego odwagi, by to zrobić, by się nie dać. Trzeba z tym walczyć. Z chamówa, seksizmem, poniżaniem, wstydem i obłapianiem bez zgody zainteresowanej.

Mamy nadzieję, że Edyta nie będzie musiała więcej doświadczać tak przedmiotowego traktowania, a inne kobiety wezmą z niej przykład.

MM

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (125)
Opole 2018. Edyta Górniak spoliczkowała Donatana. Miała ku temu powody
Zaloguj się
 • Gość: misiek

  Oceniono 208 razy 190

  chociaż nie jestem fanem Edyty Górniak, to stwierdzam, że zareagowała prawidłowo. Chociaż mogłaby mu mocniej przylać

 • pelleas

  Oceniono 84 razy 80

  Ręka sama mu powędrowała w zakazane okolice? Odruch? Jesli tak, to reakcja Edyty Górniak słuszna i prawidłowa. No i oznacza to koniec jakiejkolwiek dalszej wspólpracy.
  Nie chce mi się bowiem wierzyć by była to tzw. ustawka pod media. Chociaż w tych dziwnych czasach wszystko wydaje się możliwe...

 • kisssmyass

  Oceniono 88 razy 64

  w Stanach straciłby natychmiast pracę, miałby proces z urzędu i jeszcze odsiadkę lub kasę do zapłacenia. Dobrze że chociaż mu oddała.

 • kresedebarg

  Oceniono 46 razy 36

  Myślę że bójka wszystkich artystów zwiększyła by oglądalność Opola

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX