Opole 2018. Edyta Górniak spoliczkowała Donatana. Miała ku temu powody

Opole 2018. Edyta Górniak spoliczkowała Donatana. Powodem był fakt, że producent złapał piosenkarkę za pośladki.

Opole 2018. Za nami trzeci dzień festiwalu. Na wydarzeniu pojawiły się czołowe gwiazdy polskiego show-biznesu, w tym Edyta Górniak, która zaśpiewała utwór "Andromeda", który stworzyła wspólnie z Donatanem.

Opole 2018: Edyta Górniak spoliczkowała Donatana

Chwilę przed występem na opolskiej scenie duet pozował na specjalnej ściance, gdzie nie obyło się bez skandalu. W pewnym momencie producent złapał Edytę Górniak za tyłek. Jej reakcja była błyskawiczna. Od razu wyciągnęła rękę i spoliczkowała Donatana. 

Zresztą... Sami zobaczcie:

 

Dzisiaj ta przykra dla Edyty sytuacja jest komentowana przez tysiące osób. Na szczęście artystka może liczyć na wsparcie fanów i nie tylko, którzy są bezlitośni wobec zachowania producenta.

Mogła jeszcze mocniej, bo gorszego buraka i chama niż ten prostak nie ma! Go Edi!!!!

Jeszcze bym mu poprawiła!

Porażka!!!

- czytamy pod filmem zamieszczonym na Youtube.

Co więcej, sprawę komentują także polskie gwiazdy. Głos zabrała między innymi Karolina Korwin-Piotrowska.

Edyta Górniak daje w Opolu w pysk jednemu panu, któremu rączka się zsunęła zbyt blisko jej pupy. Ten pan to Donatan. Podobno gwiazdor. Video jest do obejrzenia na @youtube

Dziennikarka ma nadzieję, że reakcja Edyty będzie przykładem dla innych kobiet, które spotkała, czy też spotka równie przykra sytuacja.

Brawo Edyta, dajesz super przykład! Niech inne dziewczyny, kobiety wezmą z Ciebie przykład. Niech walczą. Niech nie pozwalają sobą pomiatać, niech nie dają się uprzedmiotawiać. Jeszcze raz mega propsy! Większość kobiet/ dziewczyn pewnie by to zignorowała, choćby ze strachu, żeby nie usłyszeć „coś ty taka sztywna?”, trzeba do tego odwagi, by to zrobić, by się nie dać. Trzeba z tym walczyć. Z chamówa, seksizmem, poniżaniem, wstydem i obłapianiem bez zgody zainteresowanej.

 

Mamy nadzieję, że Edyta nie będzie musiała więcej doświadczać tak przedmiotowego traktowania, a inne kobiety wezmą z niej przykład.

MM

Zobacz wideo
Więcej o: