Pamiętacie chłopców z 'N SYNC? Timberlake nadal w formie, ale reszta... Na ulicy byście ich nie poznali

Jak dziś wyglądają członkowie zespołu 'N Sync? Ellen DeGeneres zaprosiła ostatnio całą piątkę na kanapę i prawdę mówiąc... szczęki nam opadły.

'N Sync w latach 90. bił rekordy popularności. Justin Timberlake, JC Chasez, Joey Fatone, Lance Bass i Chris Kirkpatrick całkowicie rządzili muzycznym światem i można śmiało powiedzieć, że do dziś ich utwory cieszą się niemałym powodzeniem. 

Cała piątka gościła ostatnio w programie Ellen DeGeneres. To, jak wygląda dziś Justin Timberlake, wiemy wszyscy. A co z pozostałymi?

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Lata lecą, nic więc dziwnego, że trochę się zmienili. Po warkoczykach Chrisa Kirkpatricka nie ma już śladu, natomiast JC Chasez zapuścił włosy. Jeśli chodzi o Joeya Fatone'a i Lance'a Bassa obydwaj zapuścili brody.

To co, posłuchamy razem "Tearin' Up My Heart"?

 

MM

Więcej o:
Komentarze (4)
'N SYNC - kulowy zespół z lat 90. Jak dziś wyglądają? Timberlake nadal w formie, ale reszta... Na ulicy byście ich nie poznali
Zaloguj się
 • Gość: łezka

  Oceniono 6 razy 6

  Do momentu obejrzenia galerii w mojej głowie byli nadal młodzi. Czasami lepiej nie pytac o terazniejszość;) Niestety sama jestem z rocznika Timberlake'a... Ugh... czas jest nieubłagany dla wszystkich.

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  a na cholerę mi ich poznawać tym bardziej na ulicy ----mam ich centralnie w dupie.

 • Grzegorz Siemak

  0

  Do Lola,,,,,,,,,, gratuluję wiecznej młodości,a przede wszystkim taktu,i inteligencji

 • Gość: Lola

  Oceniono 7 razy -7

  Stare trupy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX