Lewandowska i inne gwiazdy dodały cytat Jana Pawła II. W komentarzach burza. "To przecież tekst piosenki Krawczyka"

Z okazji 13. rocznicy śmierci Jana Pawła II gwiazdy opublikowały post z polskim papieżem. Raczej nie przypuszczały, że wywoła to aż taką dyskusję wśród internautów.

W poniedziałek, 02.04, obchodziliśmy 13. rocznicę śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji gwiazdy postanowiły powspominać polskiego papieża. Anna Lewandowska, Marcelina Zawadzka oraz Dorota Gardias udostępniły na swoich profilach na Instagramie zdjęcie Jana Pawła II z rzekomym cytatem jego słów. Fotografia dostępna jest w Internecie i każdy może ją pobrać.

Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Internauci w swoich komentarzach pod postami polskich gwiazd od razu zwrócili uwagę na jedną rzecz. Sugerują, że cytowane słowa nie są Jana Pawła II, ale... są fragmentem tekstu piosenki Krzysztofa Krawczyka pt. "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa". 

To tekst piosenki Krzysztofa Krawczyka, a nie słowa Jana Pawła II.
Fakt, Jan Paweł II był mądrym człowiekiem i trafiał w serca wielu z nas. Słowa tutaj cytowane też mądre i piękne, tylko zdaje się pochodzą z piosenki Krawczyka. Ten kto wrzuca tego typu wpisy powinien pójść o krok dalej i zaznaczyć skąd pochodzi cytat...
Jan Paweł II nigdy nie wypowiedział tych słów.
Cytat faktycznie z piosenki Krawczyka, a nie Ojca Świętego! Mimo wszystko, mądry tekst.

Tutaj możecie posłuchać powyższej piosenki Krzysztofa Krawczyka:

 

AG

Więcej o: