Lewandowska i inne gwiazdy dodały cytat Jana Pawła II. W komentarzach burza. "To przecież tekst piosenki Krawczyka"

Z okazji 13. rocznicy śmierci Jana Pawła II gwiazdy opublikowały post z polskim papieżem. Raczej nie przypuszczały, że wywoła to aż taką dyskusję wśród internautów.

W poniedziałek, 02.04, obchodziliśmy 13. rocznicę śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji gwiazdy postanowiły powspominać polskiego papieża. Anna Lewandowska, Marcelina Zawadzka oraz Dorota Gardias udostępniły na swoich profilach na Instagramie zdjęcie Jana Pawła II z rzekomym cytatem jego słów. Fotografia dostępna jest w Internecie i każdy może ją pobrać.

Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Internauci w swoich komentarzach pod postami polskich gwiazd od razu zwrócili uwagę na jedną rzecz. Sugerują, że cytowane słowa nie są Jana Pawła II, ale... są fragmentem tekstu piosenki Krzysztofa Krawczyka pt. "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa". 

To tekst piosenki Krzysztofa Krawczyka, a nie słowa Jana Pawła II.
Fakt, Jan Paweł II był mądrym człowiekiem i trafiał w serca wielu z nas. Słowa tutaj cytowane też mądre i piękne, tylko zdaje się pochodzą z piosenki Krawczyka. Ten kto wrzuca tego typu wpisy powinien pójść o krok dalej i zaznaczyć skąd pochodzi cytat...
Jan Paweł II nigdy nie wypowiedział tych słów.
Cytat faktycznie z piosenki Krawczyka, a nie Ojca Świętego! Mimo wszystko, mądry tekst.

Tutaj możecie posłuchać powyższej piosenki Krzysztofa Krawczyka:

 

AG

Więcej o:
Komentarze (49)
Anna Lewandowska, Marcelina Zawadzka i Dorota Gardias dodały cytat Jana Pawła II. W komentarzach burza. "To przecież tekst piosenki Krawczyka"
Zaloguj się
 • pako19

  Oceniono 135 razy 127

  "Swój parostatek pozostawiam na brzegu razem z tobą nowy zacznę dziś rejs"
  Jan Paweł II

 • art_102

  Oceniono 123 razy 117

  Czego oczekiwać od lasek, których główna lektura, to artykuły o sobie.

 • kapitan.kirk

  Oceniono 68 razy 66

  W sumie można się jednak cieszyć, że nie było to: "Żony nie dałem, żonę wziąłeś sobie sam".
  Pzdr

 • mgr.nauk

  Oceniono 62 razy 50

  Kolejne fekalia by Ann.

 • info0

  Oceniono 42 razy 40

  Przecież to tępe dzidy są, czego się spodziewać? One nie grzeszą intelektem. Nawet tym debilkom nie chciało się w google sprawdzić czy nie zrobią z siebie idiotek. Ot i takich degeneratów słuchają młode dziewczyny. Ja prdle.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 40 razy 34

  Lewa jest po prostu lewa.
  A do tego "madka" Klary.

 • apep54

  Oceniono 41 razy 31

  Z "genialnych" myśli JPII nie znam ani jednej ,naprawdę odkrywczej i oryginalnej..... Banał. Jeżeli,niczego nie ujmując Panu Krawczykowi, wymsknęła się papieskiego kalibru mądrość ,to "kompromitacja" Pań Celebryckich jakby mniejsza..... Nie umniejsza to kretyństwa w samym fakcie cytowania Wojtyły byle gdzie,byle jak,przez byle kogo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX