"Nadajesz się tylko do czyszczenia butów Magdy Gessler". Danusia z "Kuchennych rewolucji" zabrała głos

Ostatni odcinek "Kuchennych rewolucji" odbył się w restauracji "Cudawianki". Najwięcej emocji wzbudziła Danusia, na którą spadła fala hejtu. 21-latka zabrała głos.

Danusia, bohaterka ostatniego odcinka "Kuchennych rewolucji", wywołała w widzach sporo emocji. Jej niepoważne zachowanie i lekceważąca postawa wobec matki i Magdy Gessler nie spodobały się internautom. Po wielu słowach krytyki, 21-latka zabrała głos.

Jako podsumowanie mojej przygody z telewizją prezentuję kilka perełek-faktów z mojego życia znalezionych w komentarzach - od tych słów zaczęła wpis na Facebooku.

'Kuchenne rewolucje''Kuchenne rewolucje' screen/Player.pl/'Kuchenne rewolucje'

Następnie umieściła wyliczankę opinii, które się pojawiły w internecie pod jej adresem. Internauci wypowiadali się na temat jej rodziny, w której ich zdaniem panowało bezstresowe wychowanie czy o studiach, za które jej rodzice płacą sporo pieniędzy. Nie obyło się także bez komentarzy na temat jej wyglądu. Między innymi możemy przeczytać, że "jej mama powinna była dokonać aborcji" oraz "nadaje się tylko do czyszczenia butów Magdy Gessler".

Jestem główną przyczyną depresji mojej mamy. Jestem super intrygantką i mam tak dużo czasu wolnego, że siedzę bez przerwy na fejsie publikując posty ze strony "Cudawianek". Jestem pasztetem. Jestem psychopatką - wyliczała dalej.

Całą listę możecie przeczytać tutaj:

Jak widać Danusia nie zyskała sympatii widzów. Padło naprawdę wiele nieprzyjemnych słów pod jej adresem. Ale czy nie za ostrych? Na szczęście ma też grono obrońców, którzy chwalą ją za asertywność i inteligencję.

Magda Gessler w Krakowie

Magda Gessler odwiedziła w Krakowie bankrutującą restaurację "Cuda wianki". W restauracji pracowała córka właścicielki, Danusia. Choć dziewczyna jeszcze studiuje, starała się pomóc matce, aby ograniczyć koszty zatrudnienia nowych osób. Mimo wszystko stale zarzucała jej, że nie potrafi zająć się restauracją. Dziewczyna była wyraźnie rozbawiona wizytą restauratorki i nie przestawała jej pyskować. Jej zachowanie nie spodobało się widzom, którzy na różnych stronach zostawiają swoje opinie na temat dziewczyny. 

A Wy co myślicie o zachowaniu Danusi?

AW