Magda Gessler na wózku inwalidzkim! "Była mocno niedysponowana". Mamy komentarz menedżera

Magda Gessler zasłabła w trakcie lotu z Polski do Kanady - podał "Fakt". Pokazał też zdjęcie restauratorki na wózku inwalidzkim.

Magda Gessler wyleciała z Polski do Toronto, żeby spotkać się ze swoim partnerem, Waldemarem Kozerawskim. Jak jednak informuje "Fakt", Gessler po 8 godzinach lotu poczuła się źle.

Gdy Magda Gessler (64 l.) wylądowała w Toronto i chciała wysiąść z samolotu, jej nogi odmówiły posłuszeństwa. Po kanadyjskim lotnisku wożono ją więc w wózku inwalidzkim! -  czytamy.

W dodatku okazało się, że restauratorka ma jeszcze jeden problem.

Nie dość, że pod koniec podróży gwiazda była mocno niedysponowana, to na dodatek – według informacji 'Faktu' – odnowiła się jej kontuzja kostki.

Niestety, "Fakt" nie podał szczegółów dotyczących niedyspozycji Magdy Gessler. Nie wiadomo kiedy to się wydarzyło, w każdym razie na pewno nie teraz. Menedżer Magdy Gessler, Jacek Lotycz, powiedział w rozmowie z Plotek.pl, że restauratorka aktualnie przebywa w Polsce i ma się dobrze.

Jest wszystko ok, już drugi tydzień kręcimy program, dzisiaj jesteśmy w Krakowie, jutro we Wrocławiu - powiedział.

JZ

Więcej o:
Komentarze (62)
Magda Gessler na wózku inwalidzkim! "Była mocno niedysponowana"
Zaloguj się
 • Gość: stanko

  Oceniono 58 razy 54

  Komu zdarzyło się być niedysponowanym ten wie, że najpierw nogi odmawiają posłuszeństwa, a potem język zaczyna się plątać - biorąc przykład z nóg......

 • patatajson

  Oceniono 44 razy 32

  Po imprezie u szwagra też byłem mocno niedysponowany. Ale wózka nie miałem, więc szwagier mnie do domu odprowadził.

 • ouimet

  Oceniono 29 razy 21

  znam ten bol:)Na siedzaco mozna sporo wypic,ale powstanie jest problemem sporym:)O chodzeniu nie wspomne.Dobrym sposobem byl wozeczek...inwalidzki:)Ale jak dogadala sie na odprawie paszportowej?Czyzby ja zawrocili ze juz jest w Polsce?

 • Gość: alik

  Oceniono 14 razy 8

  Narąbana jak stodoła po zbiorach !!!

 • Gość: Kemotkemot

  Oceniono 14 razy 8

  Kanada kraj drogi, wziela ze soba zapas parowek besos i mamy rezultat

 • Gość: Papa_Swin

  Oceniono 7 razy 7

  Oj ja też się tak raz "zniedysponowałem". Na szczęście nie w samolocie, ale na nieszczęście nie było pod ręką wózka, więc do akademika zanieśli mnie koledzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX