Znamy zwycięzcę "Mam Talent!". Lukas ma dopiero 15 lat, ale jego umiejętności powalą Was na kolana

"Mam Talent!" odkryło przed nami kolejnego wybitnego artystę - bo tak bez wątpienia można nazwać zaledwie 15-letniego Lukasa Gogola, który zwyciężył w sobotnim finale.

Sobotni finał "Mam Talent!" przyniósł wiele emocjonujących momentów. Mowa tu nie tylko o szumnie zapowiadanym przez stację powrocie dawnego jurora - Kuby Wojewódzkiego. Chodzi przede wszystkim o występy wyjątkowych osobowości i prezentacje niezwykłych talentów. Ten wieczór był niezapomniany.

W finale na scenie wystąpiło 10 artystów: dziecięca formacja tańca nowoczesnego Luzik 1, 11-letnia Julia Kucemba układająca konstrukcje z plastikowych kubeczków, Inna Biliaieva, wirtuozka baniek mydlanych, wokalistka Ania Bębenek, iluzjonista Piotr Denisuk, akrobata Łukasz Świrk, Bracia Kłeczek - policjanci zachwycający akrobacjami na trampolinach, wokalistka Magdalena Anders, tancerz Refat Abdullayev. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden - został nim 15-letni Lukas Gogol.

Lukas GogolLukas Gogol X-News/TVN/Mirosław Sosnowski

Lukas Gogol jest prawdziwym wirtuozem akordeonu. Jego popisy zachwyciły widzów, którzy w ostatnim odcinku decydowali o tym, kto powinien wygrać 300 tysięcy złotych. Co ciekawe, jury to nie jego typowało na zwycięzcę, lecz 24-letniego tancerza, Refata Abdullayeva. Po jego występie wszyscy sędziowie wstali, a Małgorzata Foremniak miała łzy w oczach. Zdaniem widzów faworyt jury zajął 2. miejsce, co zapewniło mu nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych. Oto pełna klasyfikacja:

 1. Miejsce Lukas Gogol - wygrana 300 tys. zł
 2. Miejsce Refat Abdullayev - wygrana 20 tys. złotych
 3. Miejsce Łukasz Świrk
 4. Miejsce Piotr Denisuk
 5. Miejsce Luzik 1
 6. Miejsce Magdalena Anders
 7. Miejsce Bracia Kłeczek
 8. Miejsce Julia Kucemba
 9. Miejsce Ania Bębenek
 10. Miejsce Inna Biliaieva

A tutaj pokaz talentu chłopca:

 
 

ZI

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (29)
"Mam Talent!". Lukas Gogl został wielkim zwycięzcą. Chłopak ma dopiero 15 lat!
Zaloguj się
 • Gość: ad libitum

  Oceniono 34 razy 18

  Dziwny wybor, Lukas oprocz talentu ma za soba szkole muzyczna i pedagogow szkolocych go w technice gry na akordeonie. W porownaniu z samorodkami Lukaszem i Refatem wypada blado. Dodam jeszcze Magdalene, ktora rzeczywiscie powala talentem wokalnym wlasnej produkcji..... Uwazam , ze Lukas wygral niezasluzenie.

 • Wanda Majsik

  Oceniono 9 razy 7

  Lukasa talent wyuczony pozostali byli talentami sami w sobie i bardziej piękne i niesamowite występy mieli niż Lukas . Byłam zawiedziona

 • info0

  Oceniono 10 razy 6

  Ta, bo on wcale nie chodził do szkoły muzycznej. Ludzie to nie ma nic wspólnego z talentem, tylko żmudna praca.
  Prawdziwy talent to np. nauczyć się samemu grać na skrzypcach, wioli, nawet gitarze elektrycznej... Bez szkoły muzycznej.
  Tu w żadnym wypadku nie ma mowy o talencie. Człowiek z talentem się rodzi a potem jak go znajdzie to rozwija...

 • Gość: graza

  Oceniono 7 razy 5

  Chylińska za wskazanie na kogo głosować powinna byc usunięta z Jury.

 • onduma

  Oceniono 9 razy 3

  Chyba wielu z was jest ze wsi, ze tak uwazacie akordeon czy harmonie za instrument, ktorego nalezy sie wstydzic. To prawda , ze w myzyce folk z wielu krajow wystepuje on ale czy to naprawde deprecjonuje go ? Jakby zagral na prymitywnym banjo bylby bardziej cool ?

 • Gość: cezar85

  Oceniono 17 razy 3

  ale czy ma talent?

 • Gość: I.

  Oceniono 10 razy 2

  Lukas pokazał, co potrafi zrobić z takim instrumentem, jak akordeon. To instrument koncertowy, wirtuozerski. I takim wirtuozem jest Lukas Gogol. Już jest. Będzie większym w przyszłości. Podobnie jak inny akordeonista, laureat tego samego show.
  Ja głosowałam na Refata podziwiając jak nieprawdopodobne rzeczy potrafi zrobić ze swoim ciałem. Ale Lukas okazał się największym talentem.

 • Gość: podpiSZsiG

  0

  GBAIKALSHGS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX