Maja Hyży to jedna z najbardziej lubianych polskich celebrytek. Ludzie doceniają ją przede wszystkim za naturalność, jaką pokazuje w sieci. Choć pracuje w show-biznesie, gdzie panuje kult młodości i piękna, otwarcie przyznaje, że jej ciało nie jest idealne. Ostatnio na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać jej blizny i wystający brzuszek.
Nie jestem taka idealna, jak mnie opisujecie. Mam swoje blizny, mam niezbyt idealny brzuszek, ale czuję się piękna, a zawdzięczam to sobie i Wam i chyba właśnie to widzicie na moich zdjęciach. AKCEPTUJMY SIEBIE TAKIMI, JAKIMI JESTEŚMY - pisała wówczas.
Tym razem Hyży poszła o krok dalej i w minioną sobotę do studia "Pytania na śniadanie" przyszła bez grama makijażu.
Zwróciło to naszą uwagę, ponieważ większość gwiazd, mimo że przed wejściem "na żywo" zajmuje się nimi sztab profesjonalnych wizażystów, z powodu paparazzi obecnych przed budynkiem, pojawia się już w tzw. "opakowaniu".
Maja natomiast zdjęcie od fotoreporterów wrzuciła nawet na swojego fanpage'a na Facebooku.
#PytanieNaŚniadanie #przyłapana #bez #makijażu #aaaaaaaa #straszne #rzeczy #hahaha #a #Wy #malujecie #się #codziennie? - napisała pod fotografią.
Postawa celebrytki bardzo podoba się jej fanom.
Bez makijażu Maja najlepiej. Ja też się nie maluję.
Naturalnie piękna, a co najważniejsze - jesteś sobą.
Nam podoba się, że promuje naturalny wygląd.
Doceniam cię za to, że jesteś jaka jesteś i tego się nie wstydzisz.
Co skłoniło Hyży do pokazywania siebie w tak naturalnej odsłonie odsłonie? Aby się tego dowiedzieć, skontaktowaliśmy się z samą zainteresowaną.
Właściwie wszystko, co chciałam powiedzieć, napisałam w poście. To, że nikt nie jest idealny, a wizerunek gwiazd w mediach nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, nie jest żadnym odkryciem, jednak mimo to łatwo dajemy się wciągnąć w pogoń ku nieistniejącej doskonałości - powiedziała Maja Hyży w rozmowie z Plotek.pl
Za pomocą tego zdjęcia chciałam tylko powiedzieć, że nie warto tak bardzo się przejmować. Mi w jakimś stopniu udało się to, a jeśli ten wpis sprawi, że choć jedna osoba również zacznie być dla siebie łagodniejsza, to będę przeszczęśliwa - dodała.
Nam pozostaje pogratulować dojrzałości i pewności siebie. A wam jak się podoba Hyży w takim naturalnym wydaniu?
MM
Telefon od Kolendy-Zaleskiej zrobił furorę na konferencji Sikorskiego. To nagranie to hit
Rodowicz zaliczyła wpadkę, teraz przeprasza Świątek i Chwalińską. "Biję się w pierś"
Wszyscy mówią o metamorfozie Penélope Cruz. Blond i mocne cięcie to strzał w dziesiątkę
Lewandowscy i Morrone w pierwszym rzędzie na pokazie Dolce&Gabbana. Styliści wydali werdykt
Nietypowa sytuacja w "Szkle kontaktowym". Po tych słowach prowadzący nie gryzł się w język
Po przytykach Tomsona ten wpis Kubickiej nie przejdzie bez echa. Odpaliła się o "czarnym charakterze"
Inba o grzejnik w pokoju córek Peli. "Zdjęcia piękne, ale..."
Pół roku po rozwodzie Kidman opublikowała zdjęcie Urbana. Ten gest mówi wiele
Zawrzało po wyznaniu Steczkowskiej o sadzeniu drzew na łożyskach dzieci. Ekspert mówi o "świętej trójcy ogrodnika"